JutaVit

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lina13, Módosítva: 2017. március 18.

Ár:   2000 Ft
Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hajápolás

A köles, a cisztein és B5-vitamin kombinációja segíti az egészséges haj, köröm növekedést és a hajgyökerek anyagcseréjét. A búzacsíra olaj javítja a bőr állapotát, rugalmasságát és feszességét, elősegíti a természetes bőrsejtek megújulását.

Természetes módon hidratálja a bőrt, normalizálva a nedvesség szintjét. A biotin a természetes hajnövekedési folyamat egyik fő komponense. Hozzájárul a haj természetes növekedéséhez, megújulásához. A B1 központi szerepet tölt be a szénhidrát-anyagcsere szabályozásában. A B5 vitamin (pantoténsav) hozzájárul a hajképzésben résztvevő sejtek energiatermelő folyamataihoz. A hajszálak főként keratin nevű fehérjemolekulákból épülnek fel, ezek építőelemei a cisztin és a metionin aminosavak.

pviviana

2021. március 2.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, mert árban sokkal kedvezőbb, mint más vitaminok, de a várt hatás elmaradt. Sokkal kevesebb a biotin tartalma, mint pl. a Kristen hair vitaminnak, amit előtte szedtem. Szinte semmit nem javított a hajamon, bőrömön, viszont a körmöm és a szemöldököm nagyon gyorsan nő tőle, aminek nem örülök, de persze ez más vitaminnál is így van. Más hatását sem éreztem, pedig amúgy nem szedek vitamint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

CsinCsilla

2020. december 29.

December 16-án kezdtem el szedni, sörélesztővel együtt, a hatás kedvéért. Babahajak már nőttek, mondjuk ez a kapszula szedése előtt is látható volt a sörélesztőnek köszönhetően. A bőrömnek kifejezetten jót tesz, a maszk miatt az állam borzasztóan pattanásos lett, az a fájdalmasan gyulladt pattanásos, de a termék szedése óta ennek nyoma sincs. Annak reményében kezdtem ezt a terméket is szedni, hátha ezzel is gyorsítom a hajnövekedést, plusz megállítja a hajhullást. Utóbbit tapasztaltam, hajmosáskor egy-két szál jön ki már csak a korábbi hajveszteséghez képest. 3 havi adag után jövök updatelni, talán addigra más eredményt is megtapasztalok, addig is megelőlegezek neki 5 csillagot, mert 2 hét alatt is van észrevehető javulás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

szpannnaa

2020. január 29.

Hajnövesztő projektben vagyok.. :) 2 napja ajánlotta a gyógyszertárban egy úr, az ára baráti volt, erre esett a választásom. Tetszik, hogy drazsé jellegű, a szaga sem elviselhetetlen.

A hajammal semmi baj nincs, nem hullott, nem is törik mióta barna, és nem szőke.., csak szeretném ha tépett frizurából megnőne, szép egyenletesre. :)

Aki használta már, milyen tapasztalatitok vannak? Milyen mértékű növekedésre lehet számítani?

Egynelőre 4 csillag, ha hatásos jön az Update. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Egynelőre 4 csillag, ha hatásos jön az Update. :)

Liara0826

2020. január 11.

2019.május
Most fogyott el a harmadik doboz, így idejét éreztem véleményt írni. Pár évvel ezelőtt kaptam egy dobozzal, akkor még azt hittem attól is várhatok csodát de nyilván nem így van. Azóta rengeteg féle hajvitamint kipróbáltam; Helia-d, HairClinic extra, Magic hair, Revalid és volt még sörélesztő is. Én is küzdök a genetika ellen, nekem sem akar egy bizonyos hossznál tovább nőni a hajam és ha végre megnő valamennyit (mell alá ér picivel) annyira szárazak a végei hajmaszk és hajolaj használata mellett is (nem vasalom) hogy muszáj megint 5-6 centit levágni és kezdőik minden előröl. Vékony szálú, száraz, irreálisan könnyen töredező hajam van és pár éve kiderült hogy PCO-m is lett. Ezt szerintem sokaknak nem kell bemutatni, a lényeg hogy hullik is a hajam tőle. Ez a vitamin segített mérsékelni a hajhullást (még a HariClinic extra is jó volt, attól is lett rengeteg baba hajam és megnőtt picit) és egy ideje észre vettem hogy fényesebb is a hajam, szinte ragyog, plusz vannak baba hajak. Most hosszban már majdnem ott tartok ahonnan elindultam és sűrűbben járok vágatni is, végre már egészségesek a végei, kíváncsi vagyok mennyit tudok kihozni a hajamból. Egy szó mint száz, én kikeresgettem milyen összetevői vannak és mikre jók ezek, és nagyon tudom ajánlani, nem mellesleg nekem be is vált és árban talán ez a legjobb. Aki hasonló bajjal küzd én ajánlom, de fontos mellette a megfelelő táplálkozás, a sok folyadék bevitel, a karban tartás és a sűrű (2-3 havi) hajvágás.

Update
2020 január
Talán 4 hónapig szedtem, sokat javított a hajamon és amit csak később vettem észre hogy mennyi babahajam lett és azok milyen sebességgel nőttek. Látványos volt nálam a változás pedig igen problémás a hajkoronám. Ez után kipróbáltam egy másik jó magyar márkát, kíváncsiságból; Dr. Immun hajszépség Tabletta ami szintén bevált és minden van benne ami kell, látványos az eredmény annál is, de szerintem még vissza fogok erre térni, nagyon kedvező az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

2019.május

Update
2020 január

wEszti

2019. december 29.

4-5 hónapig is szedtem ezt a hajvitamint. Sajnos azonban semmilyen látványosabb változás nem történt. A hajam szerkezete nem javult, hajhullásom nem csökkent és a növekedés serkentésében sem segített. A benne lévő vitaminok fontosak a szervezet számára. alapvetően nem rossz termék, azonban én kifejezetten hajproblémákra vettem. Ezért adok csak 1 csillagot neki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Reddiamond

2019. december 25.

Az utóbbi 2 évben szedtem Forcapilt, Das Gesude szépség vitamint, hosszú hónapokon át, ahogy elő van írva, de egyik sem hozott pozitiv változást. Az itteni vélemények hatására vettem belőle, hogy a töredezett hajvégeimmel ill töredezésre hajlamos körmeimmel kezdjen valamit. Amúgy is szeretem a Jutavit termékeket, mert nagyrészt ezek a termékek vannak a legjobb árban illetve hatásosak is.
Nekem ez a kapszula tetszik, hogy nem por hanem zselé. Valamiért jobb érzés az ilyet bevenni, még akkor is ha nagyobb. :) Én naponta 1 tablettát szedek be reggel, immáron a 2. doboz vége felé járok. Egyelőre nem vettem észre pozitiv hatását, de kitartok, van még egy doboz, azt is beszedem. Nekem nem okozott pattanást, vagy más negativ mellékhatást. Addig is adok egy bizakodó 2*-ot. S ha van javulás, akkor update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 25.

mlexa

2019. december 10.

Itteni jó vélemények miatt vettem meg, hogy csökkentse a hajhullásomat. Sajnos semmilyen pozitív hatását nem éreztem magamon, pedig becsületesen szedtem a napi 2 kapszulát. Se nem csökkentette/ szüntette meg a hajhullásomat, se új babahajak nem nőttek, se dúsabb nem lett, se semmi. A szaga és az íze viszont borzalmas. Számomra ilyen büdös halszag, és halíz, amit utálok. De ha lett volna bármilyen érezhető, látható hatása, akkor ez lett volna a legkevesebb. Biztos nem veszem újra, mert így semmi értelme. Mondjuk legalább mellékhatásokat nálam nem okozott szerencsére...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Rzsofi

2019. október 27.

Véletlenül akadtam rá a bioboltban, de nekem nagyon bevált. Erősebb és hosszabb lett a segítségével a hajam. Sok babahajszálam is lett. Csak ajánlani tudom! A társaihoz hasonlóan (KM vélemények szerint) nem okoz súlygyarapodast, zsíros bőrt. Kedvező az ára is, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

szsofi98

2019. október 26.

Csajok!! Az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket ,nagyon hullott a hajam alapból ,de az elmúlt egy hónapban ez megduplázódott sajnos,de ősszel mindenkinél problémát jelent a hajhullás úgy hallottam.
Lényeg a lényeg, elegem lett, hogy minden fésülködésnél azzal szembesülök, hogy csomóba hullik a hajam..pedig egészségesen étkezem,edzek,normális életet élek.DE (!) szüksége van a szervezetünknek külső bevitellel történő támogatásra, 2 napja szedem ez a tablettát és már most észlelem ,hogy kevesebb hajam hullik jóval, mint eddig. Ajánlom mindenkinek ,akinek nem használ, menjen orvoshoz, mert ott nagyobb a baj, mint egy szimpla hajhullás, ez a termék csak azoknak fog használni,akinek tényleg ez a gondja! 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 26.

dorisz89

2019. szeptember 6.

Nagyon szerettem, többet ad, mint drágább társaik, legalábbis nekem jobban bevált, szépen megerősödött a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.