JutaVit

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. március 29.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A JutaVit Krill olaj kapszula 500 mg krill olajat tartalmaz,amely gazdag foszfolipidekben, melyek hatékonyan viszik be az omega -3 zsírsavakat a szervezetbe. A Krill egy tiszta, tengeri omega-3 EPA és DHA forrás. Az Eikozapenténsav (EPA) és Dokozahexénsav (DHA) zsírsavak hozzájárulnak a szív megfelelő működéséhez, napi 250 mg EPA és DHA bevitel esetén. A DHA hozzájárul a normális agyműködés és látás fenntartásához. A kedvező hatás 250 mg DHA napi bevitellel érhető el. A Jutavit Krill olaj 500 mg hal UTÓÍZ és AROMAMENTES termék!! Gyorsan felszívódik.

Összetevők: krillolaj, zselatin, nedvesítőszer (glicerin), szorbit, víz

Napi adag tartalmaz: Krill olaj 1000 mg ebből: Foszfolipid 400 mg Omega-3 zsírsav 220 mg ebből: EPA 120 mg DHA 56 mg Omega 9 zsírsav 80 mg Omega 6 zsírsav 20 mg Astaxanthin 100 μg

Lina14

2020. március 28.

Nekem zsíros érzetem volt nem sokkal a szedése megkezdése után, zsírosnak éreztem magam, de amint abbahagytam a szedését ez elmúlt. Ettől függetlenül a hajam és a körmeim gyönyörűen nőttek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 28.

Hencida

2016. május 10.

Szeretem a Jutavites termékeket, mert ár-érték arányban nagyon jók. Ezt is szedem, véleményt nem tudok írni, mert kb egy hete szedem. Eddig okés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.