JutaVit

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ferencz.eva81, Módosítva: 2013. október 31.

Kiszerelés:   60 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

A króm eszenciális nyomelem. Szerepet játszhat a szénhidrát-anyagcsere folyamatokban. Hiánya összefüggésbe hozható a túlsúllyal. Alkalmas fogyókúrához kiegészítőnek.Összetevők:tabletta tömegnövelő szerek (mikrokristályos cellulóz, dikalcium-foszfát, hidroxi propil metil cellulóz, hidroxi propil cellulóz), maltodextrin, króm-klorid-hexahidrát, nedvesítőszer (glicerin), csomósodást gátló (magnézium-sztearát).

Kiszerelés: 60 db

erynis

2016. november 15.

Amikor diétázom, akkor szoktam szedni, ugyanis a farkaséhséget tényleg meg lehet vele előzni. Egy fitness-ben jártas ismerősöm ajánlotta, és abszolút bejött. Fogyni önmagában szerintem ettől a szertől sem lehet, de az biztos, hogy a szénhidrát anyagcserét jó irányban befolyásolja. Én ajánlom diéta mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

SzMaya

(!)
2016. július 28.

Màsodik dobozzal szedem,és màr most érezhető a hatàsa. Nem mondom,hogy nem tör ràm olykor a farkaséhség,de nagyban segìt ezt kontrollàlni. Édességmàniàs voltam egész életemben,de màr kevésbé kìvànom. Persze nem ettől kell vàrni a csodàt fogyàs szempontjàból,de segìt mindenképp.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

juditkaa70

2016. március 24.

Nekem 2 tabletta szedése után érezhető volt,hogy az édességet egyáltalán nem kívántam! Sőőőt!.... még fogytam is tőle -5 kg-ot. Nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

Bibi

2014. január 28.

Nem pont ezt a fajtát használom, de króm az króm:). Egyensúlyban tartja a vércurkorszintet. Egy-két hét után már nem kívántam az édességet egyáltalán, aztán szépen lassan csökkent az étvágyam is. Remek kis holmi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.