JutaVit

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   45 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: nikol134, Módosítva: 2014. november 28.

Kiszerelés:   45 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Omega-3 fontos szerepet játszik a gyermekek agyának fejlődésében. A legújabb kutatások szerint ugyanis az omega-3 zsírsavaknak jelentős szerepük van az agyi idegsejtek közötti kommunikációs folyamatokban, melyen az intelligencia és az értelmi képességek alapulnak. Az Omega-3 a gyermekek agyi fejlődési szakaszában kiemelten javasolt termék. A JutaVit Omega-3 kid kellemes narancs ízű készítmény.

A D-vitamin: szükséges a kalcium bélből történő felszívódásához és beépüléséhez, a csontképzéshez, a csontok egészséges fejlődéséhez. Az E-vitamin antioxidáns, védi a sejteket a szabadgyökök károsító hatásaival szemben. Kedvező hatása van a szellemi képességek, illetve az egész szervezet fejlődésére.

Hatóanyag tartalom 1 kapszulában:

EPA 250mg
DHA 50mg
E-vitamin 10mg
D3-vitamin 10mikrogramm

Összetevők: Halolaj,  Szőlőmagolaj,  Zselatin,  Glicerin, Narancs Aroma,  Tisztított Víz,  Xilit,  Dl-Alfa-Tocoferil Acetát,  Titán-Dioxid Karamell,  Kolekalciferol,  Vörös Vas Oxid,  Karamell

kispajkos

2017. április 7.

A lányomnak vettem, de sajnos nem hajlandó bevenni. A halolaj illata érezhető rajta, az íze nekem se jön be. Narancs ízt nemigen érezni rajta, de volt olyan ismerős akinek a gyereke szerette. Ár érték aránya nem lenne rossz, ha bevenné a gyerkőc....sajnos ez így pénzkidobás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.