JutaVit

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 14.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szépségvitaminok

Zöld tea és zöld kávé kivonatokat valamint hozzáadott krómot tartalmazó étrend-kiegészítő készítmény az ideális testsúlyért és koleszterinszintért.

victoriakokai

2016. december 26.

Nekem bejött. 3 hónapig szedtem, napi 3 tablettát étkezés előtt fél órával és bő folyadékkal (5-8dl). 8 kg-ot fogytam vele testmozgás nélkül, pedig ugyanazt ettem, mint előtte. Éhes szinte sosem voltam, az édeset csak nagyon ritkán kívántam és az emésztésemet is felgyorsította. Azért nem 5*, mert engem lelkileg kicsit kikészített, szinte mindig frusztrált voltam (ezt az ételből nyert energiaveszteségnek tudom be, mivel nagyon keveset ettem), de egyébként is nagyon érzékeny személy vagyok. :D Ajánlom minden fogynivágyó, kétségbeesett embernek, nekem sokat nőtt tőle az önbizalmam. Azok viszont, akik nem is túlsúlyosak, ne szedjék feleslegesen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.