Juvena

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: sheder5, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló szérum az egész test számára. A Fascianista Skin Nova testszérum koncentrált ápolási formula, amely javítja a bőr nedvességtartalmát az első alkalmazástól kezdve és optimálisan támogatja a kötőszövetet. Rendszeres használat esetén a bőr nedvességtartalma megnő, és erősíti a hosszútávú hatást.

Juvena Fascianista Skinnova Body SerumJuvena Fascianista Skinnova Body Serum 125ml
Ár: 9000 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten