Juvena

Ár:   €49   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sheder5, Módosítva: 2020. március 20.

Ár:   €49
Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A márka erősen koncentrált Oxygen Power szérumával és kapszulázott oxigénjével a fáradt bőr számára másodpercek alatt növelheti a bőr oxigén szintjét. A SkinNova SC technológia a kapszulázott oxigénnel és a gondosan megválasztott vitaminkeverékkel kombinálva hatékonyan egyenletes, kifinomult, sima bőrt biztosít.

Ár: 9500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten