Juvia's Place

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2019. január 28.

Ár:   $10
Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   online külföldről

Limitált kiadás

A The Nubian paletta legnépszerűbb színeit tartalmazó mini paletta.

jomosono

2019. szeptember 27.

Csodás színek,erősen pigmentáltak,tartósak is, ha alá dolgozom..mattok,és fényesek is vannak a palettában .
Ami negatív,hogy eléggé porolósak a színek ..de nem bántam meg a vételt ,mert a színek..( szahara színei) álom szépek....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 27.