Juvia's Place

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2019. december 5.

Ár:   $20
Lelőhely:   online külföldről

Gazdagon pigmentált, könnyen satírozható, hosszantartó szemhéjpúder paletta. 6 matt és 6 fényes színt tartalmaz.

KisBrigi

2020. április 25.

Néhány hónapja rendeltem, de nagyon elégedett vagyok vele! Nagyon pigmentáltak a színek. A csillogós színeket az ujjammal szoktam felvinni, mert úgy adja ki igazán a színét, ecsettel nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

Sushi

2019. december 8.

Most érkezett, az eredeti oldalról rendeltem. Annyira szép a doboza és a külső borítása is, hogy elájulsz tőle. ☺ Holografikus ahogy forgatod a fény felé, igazi extra kidolgozás. Ahogy kinyitod, belül is ugyanez a diszítés. Az ötödik Juvia's palettám a sorban és nem az utolsó. 😊 Gyönyörű barackos-barnás-korallos árnyalatokat, plusz két féle ezüst+szürke színeket tartalmaz. Minősége a megszokott Juvia, tökéletesen satírozható, erősen pigmentált, szikrázóan csillogós és matt színek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.