Juvia's Place

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről

Gazdagon pigmentált, könnyen satírozható, hosszantartó nude szemhéjpúder-paletta, mellyel nappali és esti sminket is készíthetünk. 4 matt és 8 fényes színt tartalmaz.

Ár: 5000+pk , Eladó: ayxvj7
Állapot: Új, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Paypal fizetés vagy utalás után postázom, illetve személyesen is átvehető.
Ár: 4500 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Képen látható állapotban , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után küldöm

macooka

2020. december 18.

Nem a kedvenceim a meleg barnák, de valamiért mégsem tudtam ellenállni ennek a palettának. Hozza ez is az elvárt szintet, de sajnos úgy érzem nagyon sok hasonló szín van ebben a palettában és nem minden fényes annyira lélegzetelállító, hogy azt mondjam én minden nap ezt szeretném használni. Ugyanakkor pedig volt 1-2 nagyon szép szemsmink, amit sikerült összehozni vele. Sajnos itt is azt érzem, hogy a pan-ben kicsit sötétebbek a színek, mint a szemen. Végül a nude palettáim válogatása során elvérzett és mennie kell. De nem ő a hibás, hanem én. :)

Update: végül nem vitte senki, úgyhogy adtam neki még egy esélyt. Szép-szép, de a csillogósok nem mutatnak semmi extrát, ráadásul az árnyalatok a szemen tök mások, mint a pan-ben, sokkal narancsosabbak, melegebbek, mint gondolná az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

tsolya

2020. február 24.

Oda meg vissza vagyok a nude palettákért, ez is szerelem volt első látásra. Külön örülök neki, mert régebb óta szemezek a márkával, de a legtöbb összeállításuk nem lenne túl kihasználható számomra. Ellenben ezzel csodás sminkeket tudok készíteni akár hétköznapokra is. A színek gyönyörűek, pigmentáltak és könnyen el lehet őket dolgozni. Mindig használok alá alapot, a tartósságára sem tudok egy negatív szót sem mondani. Egy világosabb matt színt én is hiányolok belőle, elfért volna a felső sorban egy, így egy másik palettát is elő kell vennem, de úgy gondolom, hogy ezt elviselem neki, mert nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 24.

illesbb

2020. február 14.

Nagyon jól pigmentált, jól satírozható. A Juvia's Placenél ez egy nudeabb paletta, kicsit visszafogottabbra számítottam, minden szín nagyon erős, főleg az alsó sor, de ettől függetlenül nagyon szépek a színek, csak nem feltétlen használható hétköznapokra nekem. De amúgy tényleg nagyon jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

samelike

2020. február 10.

Szintén akcióban sikerült megrendelnem, egyáltalán nem volt rá szükségem csak a belső vezérhangya énem kapott vérszemet. Meleg barna palettaként jellemezném, pár mutatós színnel. Nekem az alsó sor egy kicsit sok, sötét és nem igazán tudom kihasználni. A felső két sorral több sminket készítettem. Minőségileg kiváló, tartós, építhető, nem potyognak a színek, jól satírozhatóak. Ami miatt végül is 4 csillagra értékelem, hogy igazán világos csontszínek nincsenek benne. Számomra akkor lenne az etalon, ha egy fényes és egy matt világos bézs vagy fehér belekerült volna. Annak lehet jó választás, akinek nincsenek ilyen színei, ez egy alap paletta, annak viszont kiváló minőségű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

viragszonja

2020. január 29.

Nagyon imádom, a tökéletes neutrális színeket tartalmazó paletta. Nem potyog,irtó pigmentált, tartós, nagyon könnyű satírozni. Igazi társ a hétköznapokban, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Amea

2020. január 2.

Praktikus natúr paletta. A festék jó minőségű, nem potyog, nem mászik el, kiválóan satírozható, tartós.
Kedvezményben egy 3 palettás válogatáshoz jutottam hozzá együtt: The Nubian, The Nubian 2, The Masquerade. A háromból ez a legkevésbé izgalmas darab, gyakorlatilag szinte minden márkának van hasonló színválogatása és valószínűleg sokunknak van már egy hasonló darabja. Senkit sem szeretnék lebeszélni, ez egy szuper termék, jó áron, de a többi Juvia's place palettához képest ez egy unalmas összeállítás és nekem hiányzik belőle egy nagyon világos szín, meg valami ütős árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Sushi

2019. augusztus 29.

Most érkezett meg hozzám...csodaszép, természetes, javarészt-a most divatos- meleg színekből álló paletta. Akad benne egy-két ezüstösen csillogó hidegebb ányalat is a látszat ellenére. Kicsit azt sajnálom, hogy itt nincsenek elnevezve a színek. Iszonyat jól pigmentált, önmagában is tömör színek, de nedvesen, vagy Inglot duraline-val még ütősebb. Nem száraz, nem porzik, szépen krémesen oszlik még a matt is. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

tonic

2019. augusztus 21.

2019.02.13. Gyönyörű színek, jó minőség, szépen eldolgozható
update
Nagyon szeretem, pigmentált, szép, könnyű vele dolgozni, nagyon szép színek. Ki kellene még próbálnom más palettájukat is,mert ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 21.

2019.02.13. Gyönyörű színek, jó minőség, szépen eldolgozható
update

agotamaci

2019. július 24.

Nagyon bezsongtam, mikor elôször hallottam a Juvia's Place termékekrôl. Ez volt az elsô paletta, amit rendeltem tôlük, úgy gondoltam egy ilyen natur palettával nem lehet mellélôni. Sajnos lehet, pár használat után rá kellett jönnöm, hogy nekem nem állnak jól a meleg színek! Ezért el is adom, de ez nem az ô hibája. Az viszont igen, hogy nagyon nehezen adja le az ecsetre az egyébbként, gyönyörû, irizáló színeket. Ezért kap csak 4 csillagot. A használata végül a saját JPs ecsetekkel és ujjbeggyel vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

natulcien

2019. május 14.

Ez egy meleg tónusú "must have" darab, gyönyörű alap színekkel. Kb. 6 JP palettám van, nem ez a szív szerelem, de a nélkülözhetetlen darab, mert nagyon jó satír színek vannak benne, és emellett önmagában is csodás sminkeket lehet vele készíteni. Hozza a megszokott JP minőséget. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.