Juvia's Place

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €35
Lelőhely:   online külföldről

Gazdagon pigmentált, könnyen satírozható, hosszantartó nude szemhéjpúder-paletta, mellyel nappali és esti sminket is készíthetünk. 4 matt és 8 fényes színt tartalmaz.

Sushi

2019. augusztus 29.

Most érkezett meg hozzám...csodaszép, természetes, javarészt-a most divatos- meleg színekből álló paletta. Akad benne egy-két ezüstösen csillogó hidegebb ányalat is a látszat ellenére. Kicsit azt sajnálom, hogy itt nincsenek elnevezve a színek. Iszonyat jól pigmentált, önmagában is tömör színek, de nedvesen, vagy Inglot duraline-val még ütősebb. Nem száraz, nem porzik, szépen krémesen oszlik még a matt is. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

tonic

2019. augusztus 21.

2019.02.13. Gyönyörű színek, jó minőség, szépen eldolgozható
update
Nagyon szeretem, pigmentált, szép, könnyű vele dolgozni, nagyon szép színek. Ki kellene még próbálnom más palettájukat is,mert ez nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 21.

2019.02.13. Gyönyörű színek, jó minőség, szépen eldolgozható
update

agotamaci

2019. július 24.

Nagyon bezsongtam, mikor elôször hallottam a Juvia's Place termékekrôl. Ez volt az elsô paletta, amit rendeltem tôlük, úgy gondoltam egy ilyen natur palettával nem lehet mellélôni. Sajnos lehet, pár használat után rá kellett jönnöm, hogy nekem nem állnak jól a meleg színek! Ezért el is adom, de ez nem az ô hibája. Az viszont igen, hogy nagyon nehezen adja le az ecsetre az egyébbként, gyönyörû, irizáló színeket. Ezért kap csak 4 csillagot. A használata végül a saját JPs ecsetekkel és ujjbeggyel vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

natulcien

2019. május 14.

Ez egy meleg tónusú "must have" darab, gyönyörű alap színekkel. Kb. 6 JP palettám van, nem ez a szív szerelem, de a nélkülözhetetlen darab, mert nagyon jó satír színek vannak benne, és emellett önmagában is csodás sminkeket lehet vele készíteni. Hozza a megszokott JP minőséget. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

amazing

2019. május 10.

Ez a paletta a szívem csücske, főleg, hogy akciósan tudtam beszerezni (a hivatalosan oldalon, valamint Beauty Bay-en is gyakran árulják kedvezményes áron), kb. fél éve tesztelgetem. A színek pigmentáltak, nem porzanak, kicsit krémesebb a formula, ezáltal egyszerű a használata. A kompakt mérete miatt utazáshoz is teljesen praktikus, a paletta sokoldalú, jópár look elkészíthető vele. Kezdőknek és profiknak egyaránt ajánlanám, biztos, hogy nem ez lesz az utolsó Juvia’s Place termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

patriczia

2018. augusztus 20.

Nagyon szimpatizáltam a márkával, és amikor szükségem volt egy neutrális palettára, akkor azonnal megvettem. Sajnos nekem annyira nem vált be, pedig gyönyörűek a színek, és a minőség is szerintem simán a high endet közelíti, de az én hófehér bőrömre egyszerűen túl sötét minden szín. Egy matt fehér, vagy valami nagyon világos bézs hiányzik belőle. Más palettákkal szoktam keverni, úgy szuperül működik. Azért még kísérletezek vele magában is, lehet télen, amikor vágyok a hangsúlyosabb sminkre, jobban fogom szeretni. Biztos veszek még más Juvia's palettákat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

zsanciika27

2018. április 17.

Gyönyörű paletta, gyönyörű színek! Tartós, szépen eldolgozható, jól pigmentált. Élőben még szebbek a színek mint a képeken! ;) Nekem tetszik, hogy viszonylag kis méretű a többi Juvia's palettához képest, így ha elutazom ezt a palettát viszem magammal, mivel kis helyen elfér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!