Kalis

Ár:   9590 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rezveratrolban és nagy, illetve ultra alacsony molekulasúlyú hialuronsavban gazdag antioxidáns hidratáló emulzió E-vitaminnal, természetes olajokkal és UV-szűrővel, mely a bőr mély rétegeit hidratálva megakadályozza az öregedést.

Ajánlott: 25-40 év között

senskin

2016. augusztus 23.

Mini kiszerelésem van ilyen Marionnaud mini csomagból. Kettő is volt benne a No.9 mellett a 3 -mas. Szóval próbálgatom a kombinált bőrömre. Érdekes, de nem zsírosít. Nekem eléggé sokat beszív a bőröm és mattan tartja. Uv szűrős is ez különösen jó még benne. Sminket szépen fel lehet vinni rá. 30 -on felül lehet tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Milka

2016. május 4.

Én vettem meg a Kata 15 ml-es verzióját, amit nem bántam meg. A Rezveratrol lett az első motivációm, ami jótékony hatással bír a rozáceára. Valóban erőteljes illata van, ami biztosan elriasztott volna, ha a vak vásárlás előtt tapasztalom, azonban semmi irritációt nem tapasztaltam. Az én zsírosodásra igencsak hajlomos bőröm kimondottan megszerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 4.

2016. április 11.

15 ml kiszerelést birtokoltam, amitől ma meg is váltam itt egy használatot követően, mert sajnos a hidratáló hatása számomra édeskevés. Kombinált bőrre biztos jó, vízhiányosoknak szerintem nem fog bejönni. Amúgy egy közepesen sűrű, könnyen beszívódó, réteget nem hagyó krém. Irritációt egy használat után nem okozott. Sajnos jó sok illatanyag került bele az én orrom szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.