Kallos

Ár:   720 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Protein tartalma mélyen táplálja és erősíti a száraz, töredezett hajszálakat. A haj selymesen csillogó, rugalmas és könnyen kezelhető lesz.

Kiszerelés: 1000 ml

hencsii0905

2016. április 24.

Nagyon nem szerettem.. kellemes az illata, emiatt vettem meg, mivel göndör hajam száraz, és bíztam benne, hogy használ. Az állaga nagyon fura, valóban kocsonyás. Semmit nem segített a töredezett hajszálaimon, sőt még szárított is.. és alig tudtam kigobozni a hajam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

salymf

2013. november 7.

Harmadik hete használom, heti kétszer mosom a hajam. A derékig érő festett, barna hajam most lett levágva vállig érőre. A festés miatt érzem kicsit szárazabbnak, a tojásos sampontól idegenkedtem, ezért választottam inkább a barackosat. Hiba volt...
Az állaga furán kocsonyás, zselés. Alig habzik, irtó sokáig tart, mire átmosom vele a hajam, ráadásul öblítés után olyan, mintha még szárazabb lenne, szinte érdes a felülete, alig bírom az ujjaim áthúzni a tincseken. Rámegy egy jó adag balzsam, mire úgy vagyok vele, hogy rendben van. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

kicsikiszi

2012. december 9.

Nekem is valahogy a tojásos sokkal jobban tetszett a hajamnak.. Pedig reménykedtem.. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 9.

Bibi

2012. július 15.

Kenyszerusegbol vettem a tojasos helyett, de nem valt be. Eloszor is, nagyon emelygos a szaga, nem tisztit elegge plusz zsirosit, Soha tobbet nem veszek,csak egyszer fogyjon el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.