Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Andika 01, Módosítva: 2013. július 29.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erős fixálú hatású hajlakk.

bibike2000

2020. április 15.

Rengeteg hajlakkot próbáltam már, amíg rá nem találtam. Extra erős, könnyen kifésülhető, és nagyon jó az illata. Tartós, sokáig tartja a frizurám. Hónapokig elég, mert igen nagy kiszerelésű. Más hajlakkot már nem is fogok venni, annyira megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Lolita

2017. február 2.

Annyira szeretem. :)
Kifejezetten illatosított hajlakk, tetszik az illata, de nagyon megosztó lehet, sokaktól hallottam már, hogy nem szerették.
A legjobb benne, hogy nem ragad egyáltalán, hihetetlenül könnyű kifésülni, és mégis tökéletesen tart egész nap. Évek óta minden nap használom, ár-érték arányban is teljesen rendben van, egy flakon kitart hónapokig is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Annyira szeretem. :)