Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bukor.zoltanne, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Testápolók

kismadár

2013. január 28.

Jól hidratál, az ára is jó, de ahogy már előttem is írták, borzasztó erős, kellemetlen, mű púder illata van... Az összes ruha, ágynemű átveszi ezt a szagot.. nagyon örültem amikor végre elfogyott. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

april

2013. január 23.

Pár éve vettem egy rózsaszínűt. Magával a hidratáló hatással semmi bajom, az egyedüli- de annál nagyobb- probléma az illatával van. Púderillat, ami kellemes lenne, de ez vmi iszonyú erős. Még este is simán érezni lehet. Én nem szeretem, ha egy illat ennyire "tolakszik", de aki kedveli, annak nagyon be fog jönni. Most is kapható, csak változott a csomagolása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

beautygeek

2013. január 23.

Középsuliban használtam a rózsaszinűt. Nagyon szerettem. Finom, púderes illata volt. Azóta sehol sem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

ForestNymph

2012. december 23.

Hú még nagyon régen, középsulis koromban vettem. Elkentem de nem maradt meg bennem semmi pozitivum és az illatát sem szerettem. A kék volt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

villa

2012. március 30.

Én szerettem. Sokáig használtam, de találtam jobbat. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Én szerettem. Sokáig használtam, de találtam jobbat. ;)

vvcs

2012. március 30.

Szerintem ez nem sokat ér.Engem valahogy még jobban kiszárított,és tényleg vize.Többet biztos nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Biu

2011. november 6.

Nekem a rózsazsín volt, kellemes az illata, kicsit vizes hatású, de puhává tette a bőröm. Tudok élni nélküe de szerintem nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 6.

szueszti

2011. október 18.

Nálam ez a gyorsan vegyünk valami olcsót, hátha jó lesz kategória volt, de a kukába landolt.Nem jó az illata, vizes, ragad és nem hidratál valami jól...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

Pisztáciafagyi

2011. augusztus 14.

Évekkel ezelőtt ajándékba kaptam egyet a rózsaszínből, de sajnos egy használat után a kukában landolt, annyira irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 14.

maryann.szep

2011. július 17.

A kék színű változatát használtam, nekem irritálta a bőröm. Túl híg, nagyon vizes állaga van. Az illata jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 17.