Kallos

Ár:   790 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabo123, Módosítva: 2021. január 25.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Speciális Haj Pro-tox formula ötvözve az egyedi tulajdonságokkal bíró kendermagolajjal. A hajban maradó formulája intenzíven táplálja és védi a száraz és sérült hajszálakat, valamint a töredezett hajvégeket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jakabvanessza

2023. november 10.

Sajnos nekem egyaltalan nem valt be, a velemenyek alapjan vettem meg.
Egy hetig hasznaltam, szerintem az illata sem jo es brutal szaritotta a hajvegeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 10.

Sajnos nekem egyaltalan nem valt be, a velemenyek alapjan vettem meg.

Alexa930

2023. november 6.

Nekem nagyon szàraz a hajam, konkrétan hajmosás után hullámos, száraz, kezelhetetlen oroszlánsörény. Nekem kimondottan tetszik, hogy egy kicsit elnehezíti, mert legalább normálisnak tűnik. Sokat használok belőle, szinte minden másnap, de miszáj is. Nekem sokat javít a hajamon. Vékony szálú, lelapulásra hajlamos hajra nem ajánlom, de aki hasonló cipőben jár,mint én, az szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 6.

luciana86

2023. július 26.

Egy ideig nagyon hatékony, be is táraztam belőle, megvettem hozzá a samponját, balzsamját - hát nagy hiba volt. Minden másnap hajat kell mosnom, annyira zsírosít ez a termékcsalád, és már ez a hajvégápoló sem produkál semmit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 26.

Rzsaanett

2023. május 23.

Én nagyon mellé nyúltam ezzel az "olajjal".
Nagyon fura erőteljes szaga van, én konkrétan befulladtam tőle, pedig alig raktam valamit a hajamra.
Nekem megmaradt utána a szag, de nem birtam ki :(
A hajammal semmit se csinált, max összetapasztotta. (Vizesen raktam rá.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 23.

Én nagyon mellé nyúltam ezzel az "olajjal".
Nekem megmaradt utána a szag, de nem birtam ki :(
A hajammal semmit se csinált, max összetapasztotta. (Vizesen raktam rá.)

Polly30

2023. május 1.

Nagyon kellemes állag, nem zsíros! Az illata fantasztikus, gyönyörű fényes puha hajat varázsol és nem hagy ragacsos érzetet. Az ára pedig hihetetlen 😅😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 1.

OroszBeus

2022. március 12.

Jelenleg növesztem a hajam és bár nincs eltöredezve, mégis szerettem volna valamilyen tápláló olajat amivel egészséges marad. Ezt ajánlotta az eladó potom 650 Ft-ért. Tetszik hogy ilyen géles az állaga, de ha elkenem a kezemen érzem az olajat benne. 2 pumpányi bőven elég és nagyon szépen el lehet dolgozni a hajon. Száradás után nem hagy ragacsos érzetet és puha a hajam. Az illata nagyon jó. Biztos hogy újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 12.

Alizzz24

2021. október 20.

Forrász kellemeseben vettem kb 850 forintért. Az állaga iszonyú jó szerintem, nagyon folyós szóval könnyen lehet vele dolgozni és kb 2 nyomás bőven elég. 4 csillagot adok rá, mert tényleg nagyon jó és nagyon szeretem de az inci lista azt veszi előre a felsorolási sorrendbe amiből több van. Kicsit elszomorít, hogy ebben a szilikon az első hely, sőt, még parfüm is több van benne mint maga a hatóanyag, a kender olaj... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 20.

Szofi28

2021. szeptember 19.

Nagyon szuper kis olaj, sokáig elég, az illata egyenesen csodás számomra, mindig puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Luiselotte

2021. július 3.

Nagyon jó kis olaj, fodrászom szokta hajvasalás után utolsó lépésként a hajamra feltenni.
Szőkített, póthajjal dúsított hajam van , csak úgy issza magába a pakolást és az olajokat.
Nem tapad, nem ragad, finom az illata, nagyon jól táplál, kellemes használni.
Kértem hogy hozzon nekem is belőle én Aussie 3 Miracle és Tony&Guy hajvégápoló olajjal összekeverve használom, az egyszerűség kedvéért egy flakonban keverem ki egyben az összeset :)
Az ára baráti , 790 Ft volt az 50 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 3.

Nem tapad, nem ragad, finom az illata, nagyon jól táplál, kellemes használni.
Az ára baráti , 790 Ft volt az 50 ml.

Hidratálók: Dimethiconol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.