Kallos

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolás

Száraz, sérülékeny hajra.

Aylawitch

2015. október 23.

Én már lassan 1 éve megvásároltam, de még több mint a fele megvan. Próbáltam többféle módszerrel alkalmazni, de akárhogyan és akármennyit fújtam belőle, összeragadt, zsíros lett a hajam tőle, ami egyébként túlzottan is száraz. Ezért is vásároltam.
Csillogni épp csillog, de úgy néz ki tőle a hajam, mint ha egy hete nem mostam volna meg és össze lenne ragadva a zsírtól. A hozzászólásokban olvastam Jucccc remek tippjét, amit ki fogok próbálni, köszönöm! :D
Ha ez beválik talán veszek még belőle, ha nem akkor megy a kukába, nem tárolom tovább.
Az illata sem valami felemelő, de ez legyen a legnagyobb gond vele. :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Az illata sem valami felemelő, de ez legyen a legnagyobb gond vele. :P

Jucccc

2015. október 1.

Jó ideje megvan, de sokáig pihentettem, mert mindig túl sokat fújtam és zsíros hatású lett, és ha az arcomra is került - amit egyébként mindig letakartam -, akkor az is nagyon fényes lett tőle.
Most viszont átálltam arra, hogy a tenyerembe fújom és úgy kenem el a hajvégeimen a hajtőtől tisztes távolságig, és nekem így vált be a legjobban. Nagyon kellemes, puha tapintású a hajvégem - jobb, mint akkor, amikor ráfújom -, amit már rég nem tudtam elérni semmivel + szép fényes is. A hatóanyaga rendben van, az ára meg főleg. Jó cucc, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

vivi.szivi

2015. szeptember 10.

Mióta megvettem, úgy használom, ahogyan azt előttem szuperninaa leírta:)
Illetve a páromat megkérem hogy tisztes távolságba álljon mögém, fújjon a levegőbe egy-kettőt, majd szépen hátrasétálok a lehulló darabkákra :D ezt elég mókás programként éljük meg :D
Ahhoz tudnám hasonlítani, mint mikor a wc légfrissitőjét véletlenül felfelé fújom és érzem hogy rámesik a sok kis pötyi :D

A tövekre semmiképp sem, hajközéptől lefelé érdemes:) száraz hajon szoktam hajmosás után közvetlenül alkalmazni. szép fényes eredmény + a száraz végek is bájosabbak(nak tűnnek) a használatával.
Olcsó, sokáig elég, 5/5

(aki fényes hajat szeretne keressen rá itt KM-en az almaecetre:-))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Mióta megvettem, úgy használom, ahogyan azt előttem szuperninaa leírta:)

Olcsó, sokáig elég, 5/5

(aki fényes hajat szeretne keressen rá itt KM-en az almaecetre:-))

GNóri

2015. július 20.

A kallos webshoptól rendeltem egy teljes hajápolási csomagot, sampont, balzsamot, pakolást, hajvégápoló olajat, és ezt a sprayt. Ezt a sprayt vártam a legjobban, mert sajnos nem túl fényes a hajam:( Amikor először, reggel munkába indulás előtt kipróbáltam, azt hittem, elsírom magam: tényleg tök minimálisan fújtam be vele a hajam, de utána tocsogott az olajtól, összeállt zsíros tincsekbe, mintha hetek óta nem mostam volna hajat. Azóta próbálkozom a megfelelő mennyiség eltalálásával, valamikor sikerül, valamikor nem. Egyelőre nem sokat tesz ez a spray azért, hogy megszeressem:/

Nagyon próbálkoztam, küzdöttem vele:D Próbáltam vizes hajon, száraz hajon, frissen mosott hajon, többnapos hajon, rendesen fújni, minimálisan fújni, távolról fújni, közelről fújni, de sehogy sem lett jó. Felraktam eladónak, hátha van olyan, aki tudja használni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Adél Zsanna

2015. május 3.

Régen ezt használtuk Anyukám hajára! NAGYON fényes a finishe, de picit olajos! 5* mert azt adja,amit ígér! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Kata lizator

2015. február 15.

Nagyon megszerettem ezt a terméket! Kicsit utánaolvastam a "Hydrogenated Polyisobutene"-nak, és elég biztonságos hidratáló /nedvességmegtartó anyagnak tartják. Még szemránckrémekbe, aknéellenes krémekbe is teszik a jó tulajdonságai miatt... (meg ajakápolókba, szájfényekbe)
Na szóval már egy jó ideje használom, és kitapasztaltam, hogy tényleg egy gyenge fújást szabad csak alkalmazni vizes hajon. Ez alatt azt értem, hogy gyengén nyomom le a szórófejét, hogy picit lassabban jöjjön ki belőle a permet, és csak kb. feléig nyomom le. Ennyi elég a hajamra (és ennyitől nem zsírosodik hamarabb), utána jöhet a szárítás. Egyébként nekem elég száraz a hajam, a fejbőröm meg könnyen zsírosodik.
Mióta használom, megszerettem a hajam. De tényleg! Már nem száraz, és nem akarom állandóan levágatni. Kb. olyan tapintású a hajam, mint még gyerekkoromban, amikor nem festettem... olyan egészséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Charis

2014. július 30.

Imádom! Hihetetlenül szép, csillogó lesz tőle a hajam. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 30.

viviendiamond91

2013. november 29.

Nálam "csak" azért 3 csillagos,mert : Az illata nekem elég émelyítő,annyira megutáltam...Nagyon nagyon minimális mennyiséget kell csak belőle fújni, különben az egész hajad tocsog a zsírtól pár óra múlva.Egy flakonnal vettem eddig,már 3 hónapja megvan most használtam el talán a felét,szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

Moncica

2013. október 17.

Nos, megtaláltam az igazi hajfényspray-t ... eszméletlenül fényes lesz tőle a hajam és még napok múlva is látszik anélkül h újra befújnám. Egy dologra kell figyelni h valóban nagyon picikét szabad fújni belőle, különben zsírosit .Én a nedves hajamra teszek hajvégápolót megszáritom majd ezzel befújom, mivel ez csak hajfényként funkcionál és nincs különösebb ápoló hatása ,de nem is ez a dolga :). 750ft -ért egy csoda...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 17.

Agitigi

2013. május 8.

Régóta keresgéltem már a valódi hajfényspray-t, végül megtaláltam. Igazán kedvező áron szerezhető be, sokáig tart a flakon, mivel egy pici fújás is elég belőle a hatás kifejtéséhez. Valóban jobb távolról permetezni a hajra és a hajtövet ki kell kerülni. Sokszor hajvasalás előtt vagy után használom, valamint ha felkötöm a hajam, befújom vele a hajvéget és utoljára átfésülöm. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene
Illatanyagok: Parfum/Fragrance