Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata lizator, Módosítva: 2014. december 19.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Kondicionáló hajpakolás cseresznyemag olajjal. Finom textúrájú hajpakoló krém cseresznye illattal. A-, B1-, B2-, B6-, C vitaminokban és ásványi anyagokban - foszfor, kalcium, kálium és magas koncentrációjú vas - gazdag cseresznyemag olaj hatóanyaga azonnal hidratálja a száraz, töredezett hajszálakat. Használatával a haj könnyen kezelhető, táplált, csillogó és bársonyosan puha lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bohmonika

2021. május 10.

Mivel nem volt a megszokott bananos hajpakolasombol es kellett a gy hajpakolas ezt talaltam a legmegfelelobbnek a bananos utan. Szerintem mu illatuk van de engem ez nem zavar. Napokig erzodik az illata a hajamba es nagyon sokaig eleg. Szoval nem bantam meg, hogy ezt emeltem le a polcrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 10.

MiuMiu99

2021. március 14.

Lassan lehetnék Kallos-nagykövet, annyi terméküket begyűjtöttem már, szinte vallásos áhítattal "fürdök" meg bennük minden héten, és minden ismerősömnek a márka termékeit ajánlom. 😂
Volt még egy jópár hajpakolás, amit nem próbáltam tőlük, hiszen hatalmas választékot nyújtanak. Ezért úgy döntöttem, megrendelem egyszerre az összes ilyet, így legalább lesz vagy egy évre elegendő hajpakolásom, és kísérletezhetek is, hogy megtaláljam a márka legeslegjobb hajpakolását. A tesztelést ezzel a cseresznyés pakolással kezdtem.
A number one kedvencem eddig a Hair Pro-tox pakolásuk volt, de ez a finom cseresznyés kis csoda egész közel áll ahhoz, hogy ledöntse a trónról.
Nagyon puhává, fényessé és könnyen kifésülhetővé teszi a kissé megviselt hajam, amelynek vége szőkített (amit épp próbálok lenöveszteni), és sajnos gyógyszeres sampont is használnom kell rá, ami eléggé szárít, így nincs egyszerű dolga a terméknek a hajammal, de így is tökéletesen teljesít.
A hajamról érdemes tudni, hogy akkor szokott csak hullámos lenni, ha nagyon beválik egy termék. Na ez nagyon tetszett neki, csodaszép hullámok jelentek meg száradás után.
Az illata isteni. Először nem tetszett, de azután megszagoltattam tesómmal, Ő pedig kijelentette, hogy olyan illata van, mint a Chupa Chups nyalókáknak, amit régen nagyon szerettünk, azóta nekem is mindig ez jut róla eszembe, és nagyon kiérzem ezt a kellemes illatot(/emléket). :)
Nagyon ajánlom mindenkinek ezt a Kallos-csodát kipróbálásra, talán nem a márka legkiválóbb hajpakolása (az még mindig a Hair Pro-tox :D), de az eddig próbáltak közül ennek van a legjobb illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

bibike2000

2020. április 15.

Nagyon tetszett az illata, jó volt a hajamra, nagyon szerettem. Az volt a baj, hogy valószínűleg hamarabb fel volt már bontva, és megromlott nálam. Mindenképp veszek egy újat, de csak kicsiben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

vador

2016. augusztus 1.

Cseresznyés cukorkaillata van, amiért különösebben nem rajongok, de nem is zavar. Hatásában közepes; pakolásnak önmagában kevés, inkább balzsamnak használtuk.
Végső soron annyit tud, mint az olcsóbb drogériás balzsamok, ami nem olyan nagy tragédia ennyi pénzért, de én a magam részéről inkább mást vettem helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Roslyn

2016. április 27.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Most fogyott el, biztos újra veszem. Megjegyzem az első olyan Kallos-os nagy kiszerelésű pakolás,amit elhasználtam és nem untam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

kekszexpressz

2016. február 24.

a másik legjobb az új kallos pakolások közül. hidratál, szuper az illata, olcsó :) 5 perc hatóidő és napokig hiratált a hajam(persze hajolajat is kenek rendesen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

TheEvii00

2016. január 16.

A samponját nagyon nem szerettem, de ezt már ha megvan elhasználom. Az összes Kallos termék közül, amit próbáltam talán a pakolás a legjobb, ezelőtt a Jázminosat használtam, amit imádtam, viszont ennek természetellenes cseresznye illata van. Elhasználom, ha már megvan, de nem hiszem, hogy többet veszek ebből a márkából bármilyen hajápoló terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Ancsuk

2015. november 24.

Imádom!! Annyira puha tőle a hajam, hogy folyton hozzá kell érnem! Gyerekkorom pez cukorka illatára hajaz de gyorsan elillan a hajon. Verhetetlen ár és hatás! Szeretem, hogy akármelyik Kallos balzsammal nem tudok mellé lőni
UPDATE: multkor sajnos csak 15 percig tudtam rajta hagyni, mert sietnem kellett és én aki bő 1 órát rajta szoktam hagyni hát hiányoltam azt a hatást ami hajmosás után szokott lenni ezért bepotoltam a multkori időhiányt és 1,5 órá át hagytam pihentetni és annyira jól tettem mivel olyan selymes lett a hajam, hogy olajozni már nem is kellett!! Kallos fan lettem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

trudee

2015. október 9.

Eddig csak a Silk-et próbáltam az új Kallos hajpakolások közül, de ez a cseresznyés változat valamiért nekem jobban bejön. Próbáltam már kifésült, mosott hajra kenve, úgy nagyon puha hatást ér el, de hanyagul felkenve és 5-10 percig fennhagyva is látványos az eredmény, szóval ez egy igazán praktikus és gazdaságos termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

LLBarbi

2015. július 20.

Egyszeruen imadom!!!
Az illata csodas, s a hajam is nagyon puha lesz tole! A samponnal egyutt hasznalom s nem cserelnem masra! Miota ezt a termeket hasznalom sokan jegyeztek meg, hogy nagyon jo illata van a hajamnak! :)
Az meg csak plusz pont hogy ekkora kiszerelesben kaphato!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

Egyszeruen imadom!!!
Az meg csak plusz pont hogy ekkora kiszerelesben kaphato!