Kallos

Ár:   640 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LynZ, Módosítva: 2018. szeptember 7.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajápolók

Regeneráló és dúsító habbalzsam a láthatóan dús és egészséges hajért.

Speciális haj pro-tox formulája és vitamin komplexszel dúsított hatóanyaga tökéletesen beépül a haj teljes szerkezetébe, egyedülálló módon erősíti meg a gyenge, vékonyszálú, száraz és töredezett hajszálakat. Hajban maradó tulajdonságának köszönhetően teljes körű ápolást nyújt egészen a következő hajmosásig. Használatával a haj ragyogóan fényessé, táplálttá és könnyen kezelhetővé válik.

random

2021. szeptember 7.

Egyetértek az előző véleménnyel: ebből sokkal-sokkal kevesebb kell, mint egy sima hajhabból. (Vagy lehet használni sima hajpakolásként... mert ha sokat használok, utána tuti ki kell öblíteni.) Viszont nem rossz! Az illata jó, a kondicionáló hatása az átlagnál jobb, ennyi pénzért kábé ajándék. Plusz, hogy nem nehezíti el a hajamat, bár a hajtöveket igyekszem kihagyni. Viszont tapintásra érezhető, mintha bevonná a hajamat - kell egy jól tisztító sampon hozzá, különben "felépül" (főleg ha szárazsamponnal is támadok a hajmosások között). A kallos superfruit balzsamnál jobban bejött, de a syoss salonplex maszk nálam sokkal jobban működik, szóval ha lehet, maradok annál.
Szerk.: az lemaradt, hogy nekem elég rövid a hajam, átlagosan a nyakam aljáig ér - alulról talán a hajam 60%-áig használom, különben teljesen lelapul a hajam. Bár ez minden tápláló balzsammal, pakolással így van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Effi

2021. február 6.

Voltam olyan vadmarha, hogy első használatkor kinyomtam belőle annyit, mint egy rendes habból, hát....újra kellett mosnom a hajam, mert gusztustalan állagú lett. Következő alkalommal már rutinosabb voltam, csak egy kis diónyit oszlattam el derékig érő hajamon, az már jobbnak tűnt. Nem szöszölődik, fényes, sima, illatos. De csodát nem tesz, egynek elmegy, csak azért vettem ezt, mert szeretem a hab állagú termékeket, azokkal általában kordában tartható a lobonc, viszont ez nem hajformázó, ápolónak meg kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.