Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok

Kíméletesen tisztít, természetazonos búza-proteint, regeneráló hatású B5-provitamint és kifésülhetőséget javító kondicionáló anyagokat tartalmaz, melyekkel erősíti a haj szerkezetét, vitalitását. Mindennapi használatra, száraz és töredezett hajra ajánlott.

Kiszerelés: 200 ml / 500 ml / 1000 ml

Csirip74

2016. április 21.

A keratinos samponom elfogyott és ezt sikerült beszereznem. A pumpás megoldás csillagos ötös, viszont balzsam nélkül ez a sampon sem ér sokat, ha a táplálást nézzük. Zsírosítást nem tapasztaltam, jól tisztít és az illata is rendben van. Legközelebb is valamilyen kallos sampont veszek, de lehet, hogy nem ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 21.

mreni876

2015. július 11.

Imádom a pumpás kiszerelését, nagyon megkönnyíti az ember dolgát hajmosáskor.Az illata kellemes. De azonban magát a sampont nem szeretem. Nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam és korpás is lett. Előtte a Kallos mandulás samponját használtam, azt nagyon szerettem, de kiütések jelentek meg minden használatkor, mert közben kiderült, hogy allergiás vagyok mindenféle mandulás termékre. Akkor vettem ezt. Nagyon jó áron kapható és nagy kiszerelésben, de most már alig várom, hogy elhasználhassam és lecserélhessem. Nem veszem többet újra. A pumpás kiszerelés miatt kap 2*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

koxy001

2015. január 25.

Kb. 2 éven keresztül csak ezt a változatot vette illetve használta a családban mindenki de ideje volt váltani, már csak az illat miatt is, így rendeltem tőlük más fajta samponokat. Finom illatú és jól tisztít. A hajam csillogó és nagyon puha lett tőle. Változatlanul Kallos samponokat és balzsamokat részesítjük előnyben mert minőségben kiváló, az áruk pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

Picijenci

2013. július 23.

Nekem nem vált be. Fodrászkellékesben ajánlotta az eladó, hogy majd rendbe teszi a világosabbra festett és szőkével melírozott hajamat. Olcsó és nem rossz az illata, és sajnos nem is segített, a hajam állapota nem javult tőle, lehet inkább csak rontott a töredezett végeken :( A pumpás adagolás praktikus, de 5-6 nyomásnyi kell belőle a váll alá érő hajamra és úgy is alig habzik. Kb. fél flakon után meguntam a küszködést, egyelőre porosodik otthon, hátha valamire jó lehet még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

barbie_kapitany

2012. szeptember 30.

hihetetlenül sprőd lett tőle a hajam!! soha többet nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

hihetetlenül sprőd lett tőle a hajam!! soha többet nem venném újra.

Odil

2012. szeptember 27.

Eperke, egy ismerősömnél volt hozzá szerencsém. Kellemes illatú, korrektül habzó sampon, ami nagyon simává, finommá, puhává tette a hajam, azonban le is lapította, pedig nem szilikonos. Két nap után úgy nézett ki, mintha érdemes lenne újra mosni (nem zsíros volt, csak úgy nézett ki).
Ha a Pantene-t bírod, ez egy tökéletes és olcsóbb alternatívája, azonban ha egy sampontól tisztítást vársz, a balzsamtól és a pakolásoktól az ápolást, inkább a Kallos tojássamponjára beszélnélek rá. Ha arra érzékeny vagy, Babydream sampon, bár az csikorgós szintűre tisztítja és gubancol, ezt azonban egy balzsammal lazán elintézheted.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 27.