Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dr.Schwarz, Módosítva: 2012. február 3.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Sminkek szájra

Frissítő hatású, mentolos ajakfeltöltő szájfény, mely hidratálja és ápolja az ajkakat.

csillag

2013. május 4.

ajakfeltöltő:):)-- nagyon vicces. Lakkokat vettem, ez meg ki volt rakva mellé, hát gondoltam na.....Világoszöld színű a töltőanyag, szépen egyenletesen elkenve ez nem látszik, colgate fogrém illatú és ízű, sűrű állagú szájfényről van szó. Hidratálás szerintem nuku, de nem is szárít..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 4.