Kallos

Ár:   430 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

A vékony applikátor ecsetnek köszönhetően könnyen felvihető, precíz körvonal rajzolható. Hosszan tartó hatást biztosít, nem mosódik el. Természetes méhviaszt, E-vitamint és gyöngykivonatot tartalmaz.

Biroadr

2018. december 19.

Ezt nevezik úgy, hogy a tökéletes szemhéjtus. Évek óta használom, igaz már fekete a külseje. Előtte borzasztó sok tust próbáltam, de sajna egyik sem ér a nyomába. Könnyű felvinni, és tartós. Napi szinten használom. Kb. 2 hónapig elég. Ja és olcsó! Mi kell még? :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Rendeltem pár dolgot próbaképpen a kallos weboldalról, köztük ezt a szemhéjtust.

Nagyon jó ecsete van, ami így precíz felvitelt biztosít. A festék minősége is meglepően jó, szépen fed 1 rétegben is.

Ami még megdöbbentett, hogy mikor nem mostam le a sminkem még fürdés előtt, egyáltalán nem folyt el, pedig tudtommal ez a termék nem vízálló.

Ha reggel felteszem, késő délután is szép a tusvonalam.

Olcsó, és mégis remek kis termék.

Sosem szerettem a folyékony tust, mert nehéz volt korábban felvinnem, ráadásul pár órán belül csomósodni kezdett, és cafatokban lemállani a szemhéjamról.
Mindig inkább a zselés szemhéjtusra esküdtem.

De mikor megláttam a termék árát úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, és tök pozitívat csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Ha reggel felteszem, késő délután is szép a tusvonalam.

Olcsó, és mégis remek kis termék.

Mindig inkább a zselés szemhéjtusra esküdtem.

rekamer

2018. október 25.

Végre egy tus, aminek nem filc a vége! Sokkal könnyebb dolgoznom vele, mint a filces kollégáival. Évek óta hű társam, nem váltanék.
Annyi baja van, hogy sminklemosás után is marad a szempillatöveknél, ami terjed tovább, de ennyi pénzért elnézem neki. Egy vízálló verziónak örülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

trixie22

2018. április 10.

Évek óta használom, hű társam, tartós, olcsó, igazi fekete színű és a használata is könnyű kis gyakorlás után. Mindenkinek ajánlom!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

Syub

2017. szeptember 10.

evvel tanultam meg még jó pár éve a tus vonalat igaz manapság már ritkán használom de azóta se találtam jobbat. remélem csinálnak vízálló változatot belöle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Aylawitch

2017. május 7.

Eleinte nem voltam megbarátkozva az ecsettel, kicsit nehézkesnek tartottam egyenes vonalat húzni vele, mert mindig "zizegősre" sikerült! :D Rövidebb, vastagabb, merevebb ecsethez voltam szokva, de egy idő után ráállt a kezem és most már imádom! :) Picit fényes miután megszárad, ez nekem annyira nem jön be, de ezt tudom orvosolni azzal, hogy keverem egy másikkal. Tartóssága és az ára miatt mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Maxy

2017. január 11.

Nagyon jó ez a tus is. Az Aden folyékony tusát használom még emellett, talán azt picit könnyebb használni. Elég tartós, és olcsó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Alexandra9

2017. január 9.

A TÖKÉLETES szemhéjtus! Én már a fekete kiszerelésűt használom, és egyszerűen imádom! Egyszerű a használata, kiadós mennyiség, hihetetlen alacsony ár, nem irritál és még minden jó dolog ami egy tusról elmondható. A tartóssága egy icike-picikét gyenge: Én nagyon sokat könnyezek, szinte folyamatosan, így a nap végére azért kicsit a tusvonalam "farkinca" része eltűnik/elhalványul, de még így is azt mondom, hogy tökéletes! Kevés olyan tus volt ami ilyen jól teljesített az én szemeimen! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

schzsofi

2016. november 10.

Első és utolsó szemhéjtusom! Sosem váltanék. :) Sajnos az új, fekete külsejű kiszerelése már kevésbé jó, vizesebb és folyékonyabb, talán nem bírja annyira, de még így is imádom. A legnagyobb bulikat is végig bírja, még sosem kenődött el. Nem tapad fel a felső szemhéjra EGYÁLTALÁN! Nem szükséges alá semmiféle alapozó. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

VG2211

2016. október 7.

Egyetlen egy baja van, hogy a sminklemosó után is fekete marad a szemem. De tökéletes évek óta újra veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.