Kallos

Ár:   545 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2022. március 25.

Lelőhely:   szaküzletek, fodrászkellékes boltok, Rossmann

A vékony applikátor ecsetnek köszönhetően könnyen felvihető, precíz körvonal rajzolható. Hosszan tartó hatást biztosít, nem mosódik el. Természetes méhviaszt, E-vitamint és gyöngy-kivonatot tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

d.anett89

2022. október 19.

Sokat elhasználtam vele,egy ideig rendben volt de később mintha változott volna. Elmaszott,nehezen száradt meg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 19.

Ascyra

2022. február 4.

16 éves korom óta a Kallos tusát használom, miközben mellette vagy ezer másikat kipróbáltam, mégis mindig visszatértem hozzá. (Szóval, több, mint 20 éve). Nem azért, mert annyira kiváló a szín minősége, inkább azért, mert a legjobb ecsete ennek a tusnak van a világon. Sokan próbálkoztak vele ismerősök, akik kérdezték, hogy hogy csinálom ezt a vonalat minden reggel, de valamiért, ők türelmetlenül feladták és továbbra is szerencsétlenkednek ceruzákkal, meg fix végű tusokkal. Pedig, ha valaki szép vonalat akar húzni, akkor ezzel a kis, árában pitiáner kis tussal simán megtanulhatja. A feketéje lehetne ébenebb, szerintem, mert ez csak egy hideg fekete, de a célnak mondjuk tök megfelel.
Legnagyobb hibája azonban a tartósságából eredő minősége: kb. 3-4 hónapig lesz csak megfelelő, azt követően, egy kis idő elteltével feldarabosodik a szemhéjon, összetöredezik és porcelánkeménységűvé szárad. Több alkalommal mostam bele egy-egy ilyen kőkemény darabkát az esti lemosásnál a szemembe, komolyan mondom, hogy fájdalmasan összekaristolja az üvegtestet. Óvatosan a lemosásával, ha már töredezik. Sőt, én javaslom inkább kidobni és újat venni. Hatalmas mennyiség, amellett, hogy minden nap használom, a fele még mindig megvan 4 hónap után, kénytelen vagyok újrarendelni.
Szóval, a legjobb tus lenne, amennyiben a fentiek nem lennének ott. És még egy csillagot levonok a methylparaben miatt is... Szóval, ki kell próbálni és úgy megítélni, de a fentiekkel számoljatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 4.

Nicolett022

2020. december 22.

Tartós, nem maszatolódik, könnyű az ecsetével dolgozni, ráadásul a minőségéhez képest az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Niels

2019. május 25.

Az elején megvoltam vele elégedve,de elkezdett repedezni hiába vittem fel belőle keveset..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Biroadr

2018. december 19.

Ezt nevezik úgy, hogy a tökéletes szemhéjtus. Évek óta használom, igaz már fekete a külseje. Előtte borzasztó sok tust próbáltam, de sajna egyik sem ér a nyomába. Könnyű felvinni, és tartós. Napi szinten használom. Kb. 2 hónapig elég. Ja és olcsó! Mi kell még? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

marysidehouse95

2018. november 12.

Rendeltem pár dolgot próbaképpen a kallos weboldalról, köztük ezt a szemhéjtust.

Nagyon jó ecsete van, ami így precíz felvitelt biztosít. A festék minősége is meglepően jó, szépen fed 1 rétegben is.

Ami még megdöbbentett, hogy mikor nem mostam le a sminkem még fürdés előtt, egyáltalán nem folyt el, pedig tudtommal ez a termék nem vízálló.

Ha reggel felteszem, késő délután is szép a tusvonalam.

Olcsó, és mégis remek kis termék.

Sosem szerettem a folyékony tust, mert nehéz volt korábban felvinnem, ráadásul pár órán belül csomósodni kezdett, és cafatokban lemállani a szemhéjamról.
Mindig inkább a zselés szemhéjtusra esküdtem.

De mikor megláttam a termék árát úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, és tök pozitívat csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Ha reggel felteszem, késő délután is szép a tusvonalam.

Olcsó, és mégis remek kis termék.

Mindig inkább a zselés szemhéjtusra esküdtem.

rekamer

2018. október 25.

Végre egy tus, aminek nem filc a vége! Sokkal könnyebb dolgoznom vele, mint a filces kollégáival. Évek óta hű társam, nem váltanék.
Annyi baja van, hogy sminklemosás után is marad a szempillatöveknél, ami terjed tovább, de ennyi pénzért elnézem neki. Egy vízálló verziónak örülnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

trixie22

2018. április 10.

Évek óta használom, hű társam, tartós, olcsó, igazi fekete színű és a használata is könnyű kis gyakorlás után. Mindenkinek ajánlom!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Syub

2017. szeptember 10.

evvel tanultam meg még jó pár éve a tus vonalat igaz manapság már ritkán használom de azóta se találtam jobbat. remélem csinálnak vízálló változatot belöle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Aylawitch

2017. május 7.

Eleinte nem voltam megbarátkozva az ecsettel, kicsit nehézkesnek tartottam egyenes vonalat húzni vele, mert mindig "zizegősre" sikerült! :D Rövidebb, vastagabb, merevebb ecsethez voltam szokva, de egy idő után ráállt a kezem és most már imádom! :) Picit fényes miután megszárad, ez nekem annyira nem jön be, de ezt tudom orvosolni azzal, hogy keverem egy másikkal. Tartóssága és az ára miatt mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kókuszolajból készülő aminosav származék, melyet a kozmetikumokban elsősorban bőr- és a hajkondicionáló tulajdonsága miatt használnak. Előnye, hogy magas hőmérsékleten is stabil maradt. Néhány tanulmány azt is kimutatta, hogy az összetevő gátolja a reprodukcióját a herpeszvírusnak. Az összetevővel leggyakrabban por állagú sminktermékekben (púderekben, bronzosítókban, szemhéjfestékekben) találkozhatunk.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.