Best of Beauty 2019

Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hosszan tartó fényt és tökéletes fedést biztosít a körömnek. Intenzív, ragyogó színek. Egyedi, gyorsan száradó és hosszan tartó formula. Összesen 64 színárnyalatban kaphatók a Kallos Love körömlakkok.

Sziszikee58

2019. június 23.

Narancssárga színben van meg nekem, de az egyik legrosszabb körömlakk, amit valaha vettem! 1-2 rétegben semmi színe, ha 3 rétegben kenem fel szép lenne, csakhogy akkor lejön az egész ha valamivel hozzáérek. A többi színe nem tudom milyen lehet, de én nem ajánlom ezt a márkát. Vettem már az árán sokkal jobb körömlakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

KuliKali

2016. május 31.

Kb első lakkjaim egyike volt,nem tudott sokat,nem volt túl jó minőségű. Volt egy halvány rózsaszín,egy pirosas-korallos gyöngyházfényű és egy fedőlakk.Elég hamar beszáradtak,ennek ellenére sokáig megvoltak a polcon.,Viszont elég olcsón jutott hozzá anyukám,nagy felindulásból,hogy végre nem rágom a körmöm. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

Silvi

2016. február 26.

231 piros-korallos árnyalat van meg, egy Valentin napi kallos csomag része volt, tehát nem tudom mennyibe kerül önmagába , de gyanítom párszáz ft. Színe telitalálat, gyönyörű. Kb 5 napig fényes és kopásmentes házimunka mellett. Van sok drágább lakkom, amik csíkoznak és nehezen száradnak, de ez valami csoda sokakhoz képest. Oda vagyok érte! Csak úgy mint a Kallos márkáért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

angie97

2015. június 10.

Két éve van meg a 262es árnyalat, ami egy naransos-korallos, tökéletes nyári lakk. Most tartok az ajján, tehát megérdemel egy kommentet itt. Az jó lenne, ha az ecset leérne az üveg aljára, de számomra ez az összes lakkal probléma. Gyorsan szárad, könnyen terül, olyan mint az üvegben, pikpak megvan, hihetetlen olcsó, viszonylag tartós. Nem kell több, köszönöm! Számomra ő a tökéletes nyári lakk, ráadásul van egy hasonló színű rúzsom, amivel fantasztikusak együtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

meaviolet

2013. november 17.

Az első meglepetés akkor ért, mikor a lakk egy rétegben is tökéletesen fedett (természetesen azért kapott még egy biztonsági réteget) :), a második pedig akkor amikor megláttam, hogy milyen gyönyörű a színe és milyen fényes a finise - gyönyörű! Szerintem ha létezik tökéletes piros árnyalat, ez a Kallos lakk egyike azoknak a márkáknak, akiknek ezt sikerült produkálniuk. A harmadik nagy meglepetés a tartóssága volt - több, mint 4 napja van rajtam és 2 ujjamon pattogzott csak le, a többin pedig a körömvégek koptak meg csak.

A tesztet a képekkel itt megtalálod: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/11/koromlakk-tokeletes-piros-kallos-love-01.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

kremimado

2013. augusztus 2.

Szeretem ezt a körömlakkmárkát! Sok színben vettem,és szerintem nagyon jó. Gyorsan szárad:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

sephora

2013. július 14.

A Kallos körömfehérítő lakkjával elégedett voltam, gondoltam veszek ebből is.
Az ecset valóban borzalom, a száradás rendben volt, a színe olyan volt, mint az üvegben.
Csíkozott, de csak nagyon kis mértékben - viszont 24 órán belül elkezdett lepattogni úgy, hogy minimális házimunkát végeztem. Ez konkrétan a 209-es szín volt.
Vettem még egy 135-ös árnyalatot is, azzal kapcsolatban majd updatelek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

A Kallos körömfehérítő lakkjával elégedett voltam, gondoltam veszek ebből is.
Vettem még egy 135-ös árnyalatot is, azzal kapcsolatban majd updatelek

KataaBabaa

2013. április 2.

Borzalom ez a lakk, régen bepróbálkoztam vele talán 2x is, de mindkettő a kukában landolt, sűrű, nem szárad az istennek se, kenődik, szenvedés.... rossz álmaimban se soha soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

mazsola

2012. szeptember 10.

Emlékeztek az Exi körömlakkokra?? Azok voltak a Kallos által forgalmazott mini lakkok, amelyek mire meguntad a színüket, el is fogytak, tartósak voltak és gyönyörű színekben voltak kaphatóak. Na ezt a márkát szépen "elűntette" a Kallos és helyette kezdték el forgalmazni ezt a Love nevezetűt. Őszintén mondom, meglep, hogy ilyen jó értékeléseket kapott, mert ez az egyik legrosszabb lakk, amivel volt szerencsém találkozni, márpedig én nagyfelhasználó vagyok. Kezdjük ott, hogy az ecsete nemcsak rövid, de használhatatlan is a lakk szép terítésére. Gyakorlottak számára megoldható, de pl. anyukám ritkán festi a körmét és külön megkért rá, hogy ilyen lakkot ne vegyek neki. Továbbá mire elérünk ahhoz a problémához, hogy nem éri el az ecset az anyagot, tulajdonképpen már meg is van oldva a probléma, hiszen a fél üveg lakk már be is száradt. A szín tekintetében a csillámosak száradás után annyira érdes felületet képeznek, mint egy körömreszelő (pl. 207-es szín). A pasztelles színek annyira csíkoznak, hogy 3x kell átkenni, attól meg fél nap mire megszárad, de semmi gond, mert másnapra még így is lekopik a körömszéleknél (pl. 149 szín). A gyönyörű vörösesbordó árnyalatok (pl. 108-as szín) ugyebár nagyon körültekintő lakkozást igényelnek, mert minél élénkebb egy szín, annál feltűnőbb, ha nem tökéletes a lakkozás. Két rétegben kentem fel a 108-ast: első réteget délelőtt, 2. réteget délután. Minden tökéletesnek tűnt, csakhogy másnap reggel a takaróm szövetmintázatával ébredt a lakk is.... 2 réteg lakknak nem elég fél-fél nap a tökéletes száradáshoz???
Szóval követelném vissza az tökéletes Exi lakkokat a Kallostól!! Ezzel a Love-val meg felejtsük el egymást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Vichy

2012. május 27.

Nagyon sok ilyen lakkom van - főleg az ára miatt lettem "gyűjtő" - de eddig semmi bajom nem volt velük. Kivéve, hogy nem mindig olyan a lakk felkenve, mint az üvegben, de ez szerencsére talán kétszer fordult elő velem. :) 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.