Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. július 25.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok

Vízálló, dúsító szempillaspirál, mely tartósan kiemeli és intenzívvé varázsolja a szempillákat.

anetta.filip

2017. június 10.

Egyszer volt bevetésen, strandon, barátnőmnek adtam belőle, igazán megállta a helyét.

Upd: Elegem lett abból, hogy mindig túl sokat ken fel, nem szép. Azt hittem ez jobb lesz, ahogy fogy, de nem lett jobb. Összeragasztja a pilláimat, ráadásul maszatolódik is. Alsó szempilláimra szoktam kenni, hogy ne könnyezzem le, tartós legyen, de végül nekem erre nem vált be. TALÁN elhasználom, kísért a gondolat, hogy kidobjam, ne kínlódjak vele, van ennél sokkal jobb is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

ddominikaa

2017. március 4.

Évek óta ez a legnagyobb kedvencem! Folyamatosan próbálkozok más márkák termékeivel, de mindig visszatérek ehhez.
Nagyon szépen dúsít és hosszít, igazi műszempillahatást érhetünk el vele.
A vízállósága nem a legjobb, viszont hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Nagyon szépen dúsít és hosszít, igazi műszempillahatást érhetünk el vele.
A vízállósága nem a legjobb, viszont hétköznapokra tökéletes.