Kallos

Ár:   550 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1000 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vidahajnalka, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra ajánlott. Ápoló tejprotein tartalmának köszönhetően erősíti a haj szerkezetét. Használatával a haj visszanyeri selymességét, fényét és vitalitását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

yukari99

2018. december 4.

Borzasztó termék, eszméletlen módon zsírosítja a hajat, alig várom, hogy elfogyjon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Linuxo

2017. november 17.

A tejproteines pakolást már régóta imádtam a márkától, gondoltam beszerzem a samponját is. Olcsó mindkét termék, és szerintem szuper jók is!!! A sampont mindig kicsit pohárban felhígítva viszem fel a hajamra, minden esetben 2x samponozok. Emlékszem arra, milyen volt ezzel a termékkel az első hajmosásom... úgy éreztem, hogy igen, ez az amit kerestem!!! :) Finom illatú, dús habok, hajmosás után pedig egy táplált, könnyed, jól hidratált hajat kaptam. A pakolással együtt verhetetlenek. Néha elcsábulok és veszek Gliss Kur, Elsev, Panten termékeket is, de őszintén szólva mindig visszatérek ehhez a kettőshöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Jeghercegno89

2016. október 27.

A tejproteines pakolás bejött, így megvettem ezt a sampont. Hozzáteszem nem pakolásként, hanem a hajvégekre kvázi balzsamként használtam. A sampon olcsó volt, bár így is azt érzem, hogy kidobtam a pénzt az ablakon. Nagyon nem vált be, zsírosodott a hajam amellett, hogy szálkássá is lett. Én jobban szeretem a friss, gyümölcsös illatú samponokat, így még az illata sem jött be. Elajándékoztam, hátha másnak beválik. Én soha többet nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

gzsofi94

2016. január 31.

Ez volt az első KALLOS OS samponom és nagyon nagyon nagyon bevált. Imádtam. Mindene tökéletes. Az illata, a hatása, mindene. Nem szokott hozzá a fejbőrőm se a hajam. Biztosan újra vettem volna ha nem lenne ennyiféle változata a kallos samponoknak. De az biztos hogy fogok még majd belőle venni ha elfogyott otthon minden:P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Anitamakeup

2015. november 16.

Nekem ez a sampon sajnos nem jött be. Zsirosít már két nap után. A hajam továbbra sem lett szebb vagy jobb, még fényesebb sem, amit azért más samponnal már el tudtam érni. A felét használtam el, tovább nem próbálkozok, érzi az ember azt, hogy ez jó neki vagy sem.
Ja és kifésülhetőség ezután nekem Nulla. Hosszú hajam van, és ha egy sampon puhítja a hajam akkor könyebben kifésülhető, de itt még ez sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

merchajnalka

2015. október 27.

Hát az illatával muszáj volt megbarátkoznom. A márkaboltban a nagyonkedves eladóhölgy azt mondta, hogy tejberizs illatra emlékezteti, nekem inkább romoltt tej. :D De ettől eltekintve az eddigi legjobb a Kallos próbálkozásaim közül.
Az Omegát ugyan imádtam, de végül a fejbőröm kevésbbé szerette - bekorpásított. Az lett a gyanúm, hogy a valamilyen olajos tartalmú samponok sem tesznek túl jót a fejbőrömnek... A keratinos fantasztikusan egyenessé varázsolta a sörényem, de túlságosan elnehezítette. 2 nap után úgy néztem ki, mint aki megmártózott egy hordó zsírban. Így maradt utolsóként a sima tejproteines MILK sampon és balzsam. Egyelőre ez is marad a kedvenc és újravevős.
A sampon önmagában használva eléggé szárít, viszont tisztító hatásást tekintve tökéletesen teszi a dolgát. Mindenképp kell utána valamilyen balzsam. A rohanós hétköznap reggeli hajmosáskor csak valamilyen kifésülőbalzsamot használok hozzá, de ez igazából kevés. Bőven elbírja a tömény hajpakolást. A végeredmény nagyon selymes, de nem nehéz, nem szállós, hanem jól kezelhető, szép fényes hajkorona lesz.
Megvettem a literes kiszereléseket, ilyen áron szerintem bőven megérik a pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Megvettem a literes kiszereléseket, ilyen áron szerintem bőven megérik a pénzt.