Kallos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Kallos szaküzletek, fodrászkellékes boltok
Kategória:   Hajfestékek

Zemplényi Zita

2013. január 26.

Én nagyon szeretem ezt a terméket,,,,Miért nem lehet fekete szint kapni eböl a termékből?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

fdorottya

2012. december 16.

Ezt valaki fel meri kenni hajára????? Már az összetevői miatt sem venném meg, még ha ennyire olcsó is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 16.

Cu2tka-baba

2012. június 10.

Én anno a kékesfeketével és a feketével festettem a hajam, amikor még fekete volt. Nagyon szerettem ezt a festéket, mert valamiért ez az egytelen egy volt ami nem csípte a fejbőrömet és ráadásul az egyik euros boltban 290.- ért lehetett hozzájutni. De egy idő után nem találtam már sehol sem így kénytelen voltam váltani... A nagymamámnak a szőkés-barnás árnyalatokat vettem és neki egyszer sem lett sárgás vagy mű a hajszíne, sőt kifejezetten természetes lett és az összes őszhajszálat eltakarta. Viszont a dobozhoz képest a szőkés árnyalatok sötétebbek lettek. Sztem nagyon jó termék volt és ha jól emlékszem nem tartalmazott ammóniát vagy csak csökkentett mennyiségben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

suca.scream

2012. május 10.

Hamvasszőkét használtam, szőkítés után is sárgás lett. Az első 1-2 alkalom után puha volt a hajam és jól kezelhető, utána egyre rosszabb lett a helyzet, egyre szárazabb lett a hajam, pedig akkor nem is vasaltam. Volt olyan, hogy 5 centik törtek le a hajamból, pedig a hajfestés utolsó 10 percében kentem a végére is. Azóta áttértem másik hajfestékre.. Ezt soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

profectuscat

2012. január 8.

Nekem sötét barnával lett befestve. Nagyon szép a színe, bár, ha sokáig rajta hagyod akkor fekete lesz. Tehát egyenletesen, gyorsan fel kell kenni és aztán nem lesz probléma a színnel :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 8.