Sensai

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Egyéb

Mattító papír arcra tradicionális Tosawashi papírból, mely egy körülbelül ezer éves múlttal rendelkező, kézzel készített japán papír. A smink eltávolítása nélkül szívja fel az arcbőrről a felesleges olajat.

bongi

2020. szeptember 26.

Elég sok mattító papírt próbáltam már (Oriflame, Notino, NYX, Douglas stb.) és az biztos, hogy ez a legjobbak között van. Nagyok a lapok, könnyen adagolható és ebből elég 1-2 papír lap egyszerre, míg a többiből 3-4 is kell, mert többnyire kisebbek és nem szívnak fel annyi olajat a bőrről, mint ez. Az ára azért kicsit fáj, következőkor kétszer is meggondolom a vásárlást. :) Az olcsóbbak közül nekem a Lovely mattító papír vált be, amelyik fel van tekerve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

e.m.e.s.e

2017. november 2.

Eddig sosem használtam mattító papírt az arcomra, pedig a zsíros bőröm miatt abszolút indokolt. Néhány hónappal ezelőtt vált igazán aktuálissá a legjobb mattító papír utáni kutatatómunka, ugyanis akkor vásároltam meg először a Clinique City Block Sheert. Nagyon-nagyon megszerettem a fényvédő krémet, de nálam sajos a megszokottnál fokozottabb faggyútermelődést idéz elő.
Szinte mindenhol a Shiseido Pureness lapocskák szerepelnek első helyen, de nekem mégis a Sensai termékére esett a választásom, ugyanis vonzott az egyszerűsége. Teljesen eltér a két termék abból a szempontból, hogy a Sensai nincs ellátva olajfelszívó összetevőkkel. Csupán egy egyszerű, natúr színű, tradicionális japán papír, ami remekül szívja fel a felesleges olajat az arcbőrömről.
Előnyei:
- Nem szakad.
- Könnyen adagolható. Ahogy kihúzok a dobozból egy lapot, az alatta lévő pont olyan pozícióba kerül, hogy ki lehessen húzni. Nem húzok ki egyszerre kettőt, és nem is szorul be, hogy utána műtenem kelljen a dobozt.
Az általam tapasztalt egyetlen hátránya:
- A teljesen matt hatásért nem elegendő egy darabot használnom, hanem legalább kettőre van szükségem.
Azért adok egyelőre csak 4 csillagot a terméknek, mert még nincs összehasonlítási alapom a teljes körű megítélésére. Valószínűnek tartom, hogy a közeljövőben megvásárolom a Shiseido termékét is, s annak fényében már biztosabb leszek a véleményemben. Jövök frissíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Előnyei:
- Nem szakad.