Sensai

Ár:   16 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorkaBazar, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   16 700 Ft
Lelőhely:   Douglas, online

Korrektortrió (primer, korrektor, púder) a tökéletes, hidratáló fedés érdekében. Láthatóan kisimítja az apró ráncokat és pórusokat, hatékonyan elrejti a sötét karikákat és elszíneződéseket. Selymesen lágy fixáló púdere hosszantartó, könnyű fedést biztosít.

3 árnyalatban kapható

umpalumpa

2019. augusztus 6.

A 3 részből kettőt tudok használni. A primer valahogy nem működik. Csak feltorlódik rajta a púder vagy a korrektor.
A púder nagyon finom, puha, enyhe selymes bőrfénnyel, az idősebb bőrnek is barátja lehet. Fedése alig van, épp hogy egységesít kicsit. Nem ül rá az arcszőrökre. Nem igazán tartós, (más) primerrel, is egy óra múlva szinte eltűnik. A bb krémet mintha vinné magával. Alapozón még ki kell próbálnom.
A korrektor jól fed, ennek is van egy kicsit fényesítő hatása. Most nyáron jól működik az egész (korrektor csak picit gyűrődik), de vízhiányosabb időszakban még meg kell néznem. Fixálásra még jó lehet a púder, takarásra egész arcon majd elválik. Most kap egy 3-ast, mert a Sensai-tól jobb teljesítményt vártam.
Pár hónap múlva még frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Pár hónap múlva még frissítek.

Guppi

2018. szeptember 23.

Praktikus ez a 3 in 1 kiszerelès. A csomagolása igènyes ès masszív, táskába dobós.
A púder egèszen tartós, jól mattít, szèpen fed, nem lesz poros hatása.
A korrektornak is jó a fedèse, pattanásokat ès egyèb bőrhibákat szèpen fedi. Az állaga eleinte kicsit olajos, de hamar "porosra szárad".
A harmadik, fehèr rèsze elvileg egy primer, bár az üzletben azt mondták rá "színtelen korrektor". Ezt a rèszèt nem rendeltetèsszerűen használom, primernek egèsz arcra kevès ez a mennyisèg, úgyhogy a sminkem korrigálására szoktam használni, pl ha összekenem a szemhèjam a szempillaspirállal, azt szèpen leszedi anèlkül, hogy a korrektor/púder bánná.

Update: kipróbáltam a primer (fehèr) rèszèt elvileg rendeltetèsszerűleg ès WOW! Remekül vègzi a dolgát, mattít, egysègesebbè teszi a bőrkèpet, tartósabb a sminkem. Csak hát a mennyisèg... Ez így használva tènyleg nagyon hamar elfogyna. (A primer minősège egyèbkènt számomra vetekszik az YSL Touch Èclat-val)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 23.

A púder egèszen tartós, jól mattít, szèpen fed, nem lesz poros hatása.