Sensai

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Leöblítendő, krémes arclemosó fantasztikus nyugtató hatással és selymes textúrával. Javasolt használat este a tisztítás első lépéseként.
Kiszerelés: 125 ml

andrea.horvath79

2011. október 27.

Csodás érzés a börnek, a " Step 2"- vel közösen gyönyörüen megtisztítják a bört. Egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy. A " Step 2 " viszont nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.