Karaja Make Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. február 28.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Nedves és száraz szemhéjpúder. Pasztel szemhéjárnyaló, ragyogó csillámokkal. Szárazon félig-átlátszó hatást érhetünk el, nedvesen (vizes ecsettel) pedig az intenzív ragyogást és hosszantartó fedést biztosíthatjuk.

ivett

2012. augusztus 5.

Én is nagyon szeretem, az esküvői sminkekhez a 10,11,12-es árnyalatok elengedhetetlenek, de a többi színe is gyönyörű. Én ha intenzívebb hatást akarok elérni, vizes ecsettel viszem fel a festéket a szemhéjra. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

szucslia

2011. február 25.

Nagyon szép sminket sikerült készítenem vele. (11-es van meg) Igazán tartós, és kellemes színhatást eredményez, főleg vizesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. február 25.