Karaja Make Up

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eroff, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Száraz, hőálló ceruza, szemöldök árnyaló ecsettel. Speciális összetétele segít a szemöldök finom formázásában és a szemöldök természetes kitöltésében. Felvitel után a hozzá tartozó kis fésűvel lehet finomítani a szemöldökön.

Eroff

2015. május 2.

kezdőknek csak ajánlani tudom. Egyszerűen nem lehet vele hibázni, mert a kis keféjével könnyű javitani és egységesiteni.
Szinválasztáskor azért óvatosan, mert hatásosak a színek. Barna haj mellé nekem elég a 4-es árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.