Karaja Make Up

Ár:   4250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Sminkbolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eroff, Módosítva: 2015. május 8.

Lelőhely:   Sminkbolt, online

Rendkívül precíz vonal húzható ezzel a szemhéjtussal. Könnyen és gyorsan alkalmazható. Intenzív fekete szín, rendkívüli fedés, hosszan tartó és nem kenődik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

neverafailure

2016. június 2.

Kozmetikusom használta rajtam. Azt adja, amit ígér és vérbeli Karaja. Igen, ha tenném, csak ezzel a márkával sminkelnék, de a pénztárcám még nem idomult a brandhez :P A levonás az ára miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

peddimaci

2016. május 24.

Fantasztikusan pigmentált, tartós, de baromi nehéz vele dolgozni. Ha vízszintesen tartom, nem jön a festék, ha függőlegesbe hozom, túlfolyik. Elment a kedvem tőle. Aki tud bánni ezzel a típusú tussal, annak talán jobban megy a használata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

Eroff

2015. május 11.

Szerencsére ez volt az első szemhéjtusom, nélküle sosem tanulok meg tusvonalat húzni az tuti. Baromi könnyű használni! Szép fekete a színe, hamar szárad, még sosem pislogtam fel a szemhéjamra, a helyén marad egész nap, este is alig akar lejönni. Nagyon tuti kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.