Karl Lagerfeld

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2015. január 27.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás

Fejjegy: bergamot, menta, zöld alma,

Szívjegy: ibolya levél,

Alapjegy: vetiver, szantálfa

Anthaval

2015. május 5.

Ez az illat bizony nagyon el van talalva, a legtokeletesebb nyari parfum ferfiaknak, amit valaha illatoltam! Az eleje karakteres, tobzodik a gyumolcsokben es a menta rendkivul dominans, tovabba a sos jegyek is harcolnak a figyelemert. Leszaradaskor nagyon kellemes, gyumolcsos illatta alakul at. A tartossagaval azonban akadnak problemak, harom-negy orat birt a parom boren, ennek ellenere az ara meglepoen korrekt, 100 ml 20 ezer forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.