Karl Lagerfeld

Ár:   17 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2017. december 21.

Ár:   17 200 Ft

Szívjegyek: jázmin, rózsa, magnólia

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, vanília

a12smuk

2017. április 26.

A vélemények alapján valami jó kis vegyszerszagra számítottam.Lehet,hogy kivakuzták a szaglósejtjeimet,de nem érzem ezt se hányingert keltőnek,se rettenet büdösnek.Bár a rózsa engem utál és viszont,ez annyira mégsem rossz.Az eleje gyümölcsösebb,-a licsi kellemesen felfrissíti-a vége kissé fásabban dorombol,vaníliával és szantállal megspékelve.A tartósságára sem lehet panasz,viszont a túladagolása fullasztóan hat...Nem kellene,mert nem az én világom,de ha mondjuk másnak ebben lenne az élet szép,annak például én személy szerint roppant örülnék.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 26.

pomme

2017. február 3.

Frissen fújva: úúristen, trópusi gyümis most azonnal kell, hát ez nagyon finom!...5 perc múlva: ez meg mi??? virágos-nyanyás borzalom, ráadásul róózsával :( utálom a rózsát. Akárkinek mutattam ezt a parfümöt, az volt az első reakció, hogy milyen bulis gyümölcsös nyári illat, aztán egyöntetű "úúú, ez nagyon rossz". Ha maradna végig a frissen kifújt illat, vennék belőle egy vagonnal, de így sajnos nem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Svetlana

2017. január 21.

Büdös, hányingert okozó pacsuli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

Büdös, hányingert okozó pacsuli.

Timi8

2016. november 7.

Nekem tetszik, legalàbbis kellemes meglepetès (az itteni vèlemènyek alapjàn sokkal rosszabbra szàmítottam). Nos, nem egy kiemelkedő vagy egyedi kreàció de egy üveggel bàrmelyik tavasszal szívesen elfújkàlnèk. Ananàsz szèpen kièrződèk de nem túl èdes, kis viràgokkal pèzsmàval ès vaníliàval meg valami kis tisztasàgillattal kiegèszülve egy nagyon bàjos kompozíciót alkot. Szerintem nagyon kellemes viselet, a bőrömön legalàbbis egy finom krèmes tusfürdőre emlèkeztet. Annàl tènyleg nem több de legalàbb nem illèkony. Mèg az is lehet, hogy fogok ilyet venni magamnak. A mintàcskàmat tutira elhasznàlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

senskin

2016. június 18.

Tingli tangli beach parti tiniknek, talán még a pasi is benéz magának. Oh, jajj ez mellément.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 18.

Mufurcka

2016. május 26.

Az egynek elmegy kategória, sokan úgy fogalmaznak, ha ajándékba kapnám elhasználnám, de ennyi, se több, se kevesebb. Édeskés, gyümis, rohangálós nyári parfüm, és ... tényleg, ha ajándék gyanánt szeretnénk valakit meglepni, biztosan nem lövünk mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 26.

Maeve

Korcsoport: >54
2016. május 21.

Ilyen büdös. dögletes valamit még életemben nem szagoltam. A tesztcsíkon jó illata volt, aztán csuklóra fújtam. Nagyon nem kellett volna. Mintha még a nyolcvanas években valami olcsó sprayt hónaljra fújtam volna, és kb. abban azóta nem zuhanyoztam volna. Csípős, keserű, gyomorforgató izzadtságszaga van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 21.

regica

2015. január 28.

jól hangzik,édes gyümis ,talán picit escadas feelinge lehet a licsi és ananász miatt,már várom :p

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.