Kart

Ár:   €8   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. január 22.

Ár:   €8
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb

Első hideg préselésből származó, certifikált jojobaolaj.

Tvylvis

2018. június 14.

Hajápoláshoz és a szempillaspirál lemosásához mindig kókuszolajat használok, de gondoltam, kipróbálom a jojobaolajat is. Azt kell mondjam, maradok a kókuszolajnál. A jojobaolaj valahogy szárazabb érzetű, a hajamon ez még nem is lenne rossz, de a szemsmink lemosásánál egyszerűen kíméletesebb és hatékonyabb a kókuszolaj. Nem volt ez sem rossz, jól ápolja a hajat, a sminket is leszedi. De a kókuszolajhoz viszonyítva csak négyest kaphat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil