Kat Von D

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 5.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Hűvös tónusú szemhéjpaletta 3 alap- és 9 ezeket kiegészítő színnel

Szixooo

2017. augusztus 9.

Szeretem nagyon ezt a palettat. A monarchrol sajnos lecsusztam, pedig azt is szerettem volna. Nem okozott gondot sem a szinek satirozasa sem pedig a tartossaguk. A csillamosak tenyleg olyanok, mint lepke szarnyan a por :)
Altalaban nem vagyok odaig sem a hideg tonusokert, sem pedig az ezustert, de ebben olyan szepen es finoman van keverve az ezust, hogy minden alkalommal levesz a labamrol. Lunar lights pedig tokeletes highlight arcra is.
A festekek allaga kremes, kellemes, jol lehet veluk dolgozni. Minimalisan porolnak, de ez foleg azert van, mert sok pigmentet tartalmaznak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

nagyheni92

2016. november 27.

Nekem ez a paletta már annyira nem jött be mint a többi. A világoskék és a kettő rózsaszínes árnyalatok picot kemények és alig fognak. Sokat kell satírozzam mire látszódik valamennyire is a szín. A többi színek viszont tökéletesek. De ezért inkább csak 4*-ot adok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.