KVD Beauty

Ár:   $43   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6 x 2,25 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2021. március 16.

Ár:   $43
Kiszerelés:   6 x 2,25 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

2018-as limitált kiadás

3 pirosítót és 3 metal crush highlightert tartalmazó paletta.

3500Ft - Kat Von D Metal Crush Highlighter
Ár: 3500Ft+pk , Eladó: Bridget12
Állapot: használt, Helyszín: --, fizetés: fizetés utalással, postán maradóval küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Mancsusz

2020. február 4.

A metal crush highlighterekről korábban már írtam, így nem ismételném magam, de röviden azért összefoglalnám: azoknak ajánlom akik szeretik a csillámokat minden mennyiségben. Inkább olyan, mint egy glitter-topper, nagyon csillogós és extra, de nincs túl nagy alapszíne. A pirosítók jó minőségűek, szépen eldolgozhatóak és tartósak. Sajnos a színkombináció nem a legszerencsésebb, de a narancsos árnyalat a kedvencem. Nem szeretem a pirosítókat, de ez nagyon jól áll. A dizájn csodás, az összes termékem közül ez a legszebb darab a szemre való társával együtt. Már nem lehet kapni, de szerintem megérte, nagyon különleges darabja a kollekciómnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 4.