KVD Beauty

Ár:   $63   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2019. február 27.

Ár:   $63
Kiszerelés:   24 x 1,1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

2018-as limitált kiadás

24 db árnyalatot tartalmazó szemhéjpúder paletta, 4 különböző textúrával.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vervoros

2021. július 20.

A csomagolás brutálisan szép, viszont a paletta maga nehezen nyílik. A világosabb-pirosas árnyalatok könnyen építhetőek, a “safe word” a go-to árnyalatom, egyedül, vagy sötétebb árnyalatok alá alapnak használom. A “rubber” az egyik legpigmentáltabb fekete amit eddig próbáltam, a Saint&Sinner paletta “sabbath” árnyalatának ikertesója. A szürkék-barnák iszonyat durváb porolnak, foltosak, kb. sírva szoktam őket eldolgozni. Illetve szerintem kicsit sötétebbek is felvéve, mint magában a palettában.
A színek kicsit kaotikusak benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 20.

A színek kicsit kaotikusak benne.