Kat Von D

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   $46
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

12 csillámos és matt textúrájú, natúr árnyalatú szemhéjfestéket tartalmazó paletta.

nagyheni92

2016. november 26.

Alapból imádom a KvD termékeket ezért nekem ezt is be kellett szereznem vagy kikönyörögnöm 😝 Sajnos 1x leejtettem a földre és a feketéből az 1/4-e letört ☹️ De viszont hihetetlenül jók a színek. Az ezüst az vmi tökéletes! Erős és feltünő! Különleges ez a paletta az biztos! Alig porzik. Inkább a matt színeket használom mint a csillogósakat de alkalmi sminket ebből nagyon jól lehet csinálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.