KVD Beauty

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sharklady87, Módosítva: 2016. június 6.

Ár:   $20
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Gazdagon pigmentált metál hatású folyékony szemhéjtus ecsetes applikátorral az intenzíven csillogó hatásért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

VanillaBlossom

2017. március 3.

Hatalmas Kat Von D rajongó vagyok, így amikor lehetőségem volt megvenni a termékeit, azonnal lecsaptam rájuk. Amellett, hogy környezettudatos (cruelty-free, vegán), egy nagyon jó kis tust dobott össze. Az árnyalat jól pigmentált, egyszerű használni, tartós, szóval nekem tökéletesen bevált. Csak azt sajnálom, hogy nem vettem jóval többet. Alig várom, hogy ide is behozzák!
(A termékei már Angliából is beszerezhetőek!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

(A termékei már Angliából is beszerezhetőek!)

nagyheni92

2016. november 26.

Imádom!!!! Amerikából kaptam. Nekem a képen található lila Poe, a barna Heide és a király kék Bach van meg! Mondjuk alkalom attán használom. A lilán annyira nem látom, hogy télleg lila színű lenne. Inkább ilyen sötétebb se színű. A Heide az gyönyörű csillogós világos barna. Amikor nagyon ki akarom emelni a szemem akkor a szemhéjamra félig ezt használom és a szemzugban pedig a L'oreal fekete szemhéjtusát! Na a kék-Bach! Az valami elképasztő! Vibráló metálos kék színe van! Elképesztó! De viszont....sehol nem láttam még ilyen kiszerelésben szemhéjtust, hogy alulról kell tekerni, hogy jöjjön belőle valami. De nagyon praktikus! Gyorsan szárad, kevés kell belőle. Mondjuk ebből kifolyólag amikor tekergeti az ember vigyázni kell, hogy ne sokat tekergesse mert kifolyik és azért ne pazaroljunk már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Orihime5

2016. június 9.

Gyorsan szárad,és szép erős fekete.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Gyorsan szárad,és szép erős fekete.