KVD Beauty

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   24 x 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   16 000 Ft
Kiszerelés:   24 x 1 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

2015 karácsonyi kiadás

Kat Von D 24 színből álló magasan pigmentált ultravagány szemhéjpúderpalettája.

Színek: Muse (lilac purple), Echo (purple glitter), Dark Wave (deep navy), Synth (electric blue), Hyperballad (sea blue), Lemmy (grass green), Misfit (kelly green), Vinyl (neon green), Legend (golden yellow), Fran (deep mustard yellow), Analogue (burnt orange), Harpsichord (metallic bronze), Rewind (aubergine), Destroyer (bright strawberry), Swoon (fuchsia), Love (shimmery rose), Anthem (purple), Vox (chocolate brown), Moulder (butter yellow), Noble (nude), Skulls (iridescent pearl), Black Metal (matte black), Lyric (white pearl), Strutter (taupe)

Nem tesztelték állatokon.

Ildie

2015. december 16.

Megírtam róla a blogbejegyzést, bemásolhatom ide? :)
Szóval órákig tudnám dicsérni és magyarázni, hogy mennyire szép és jó. 24 szín, ezernyi kombináció. Kiváló mínőség.
A csomagolása nem az igazi, csak, hogy valamibe belekössek.
Csodákat lehet vele tenni, de tényleg.
Aki nem fél a színektől mindig is ilyet szeretett volna, aki viszont nem használ színes színeket annak tökéletesen felesleges.
Feltettem ide is pár sminket, de persze azért reklámozom, hogy a blogon van még egy csomó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

Megírtam róla a blogbejegyzést, bemásolhatom ide? :)
A csomagolása nem az igazi, csak, hogy valamibe belekössek.
Csodákat lehet vele tenni, de tényleg.