Kat Von D

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. február 20.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   külföld (Sephora)

12 matt és csillámos, meleg tónusú színeket tartalmazó szemhéjfesték paletta.

nagyheni92

2016. november 26.

Tényleg gyönyörű ez a paletta a pillangó díszitèsével együtt! Elképesztő vele dolgozni az biztos! Gyönyörűen lehet keverni a szolíneket és tartós is! Télleg jó ha az ember beszerez egy ilyet és nem pazarolja a pénzét minden olcsó hülyeségre, mert OK kicsit borsos az ára de nagyon sokáig elég és megéri az árát! Vannak benne csillámló és matt színek is. És tökjó extrém sminket is lehet vele csinálni, de visszafogotatt is. Minden van benne kb!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

kesha420

2016. május 19.

Ha csak egyetlen egy szemfestékpalettám tarthatnám meg, hát ez lenne az. Egy hónapja kaptam meg (innen is hálás köszönet érte) és másért se nyúlok. Pigmentált, nem potyog, tartós, gyönyörű, élmény dolgozni minden színnel, ennyire jól satírozható festékkel még sosem volt dolgom, a textúrájuk szinte bársonyos, mégse nyomódik beléjük az ecset, az Urban Decay elbújhat mögötte. Tény, hogy nem olcsó, de minden egyes vasat megért.
A csomagolása nem mellékesen a legszebb, amit valaha láttam, ráadásul jól is záródik, minőségi érzetet kelt, ha megfogom. Kár, hogy itthonra még rendelni se nagyon lehet, ahogy elnéztem. Aki be tudja bármilyen macerás úton is szerezni, az tegye meg, nem fogja megbánni egy percig sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.