Kat Von D

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PastelGuppie, Módosítva: 2017. június 27.

Ár:   $38
Lelőhely:   külföld (Sephora)

8 matt szín található benne: Star , Clementine, Meow , Dope , Doom, Gloom , Dagger, Skull.

100% vegan, cruelity free. Parabén, szulfát és ftalátmentes.

Devy

2019. február 21.

Nagyon szépek és pigmentáltak a színek, de nekem kicsit száraz és nehezen összedolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.