Kat Von D

Ár:   $62   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   $62
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

A Saint + Sinner ünnepi kollekció a mindannyiunkban meglévő két véglet tiszteletére készült. A gótikus katedrálisokról mintázott, s azok kaleidoszkópikus, festett üvegű ablakait idéző paletta összesen 24 pigmentgazdag szemhéjpúdert rejt.

Ár: 16000 , Eladó: MakeupMarket
Állapot: alig használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: előre utalás, személyes átvétel, foxpost, posta
rocksolya

2018. október 22.

Nagyon jó színek vannak benne és nagyon élénkek. Még a fekete is olyan mélyfekete, hogy ilyet még sosem használtam. A színekkel óvatosan kell bánni annyiból, hogyha az ecsetet nagyon megforgatjuk a színben, pici darabokban "törik"..vagyis úgy hullik, ha érthető így. De még ígyis nagyon szuper, nagyon szeretem. Elég drága, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.