Kat Von D

Ár:   $62   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   $62
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

A Saint + Sinner ünnepi kollekció a mindannyiunkban meglévő két véglet tiszteletére készült. A gótikus katedrálisokról mintázott, s azok kaleidoszkópikus, festett üvegű ablakait idéző paletta összesen 24 pigmentgazdag szemhéjpúdert rejt.

MakeupMarket

2020. július 18.

Szerintem ez a paletta a KVD egyik nagy találata, remek a koncepció, összeszedett és a minősége is kiemelkedő!
Természetesen nem arra találták ki, hogy ezzel csináld meg a mindennapi natúr, munkába járós sminkedet :)
Profi paletta, ami profi kezekbe való!
Nekem a nagy mérete mondjuk zavaró és sajnos nem is tudom kihasználni, de az én tökéletlenségem az ő minőségét szerencsére nem érinti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Profi paletta, ami profi kezekbe való!

rocksolya

2018. október 22.

Nagyon jó színek vannak benne és nagyon élénkek. Még a fekete is olyan mélyfekete, hogy ilyet még sosem használtam. A színekkel óvatosan kell bánni annyiból, hogyha az ecsetet nagyon megforgatjuk a színben, pici darabokban "törik"..vagyis úgy hullik, ha érthető így. De még ígyis nagyon szuper, nagyon szeretem. Elég drága, de megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.