Kat Von D

Ár:   $46   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. november 14.

Ár:   $46
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Semleges, meleg és hideg árnyalatok tökéletes keveréke ez a paletta, mely alap, kontúr, kiemelő és elmélyítésre alkalmas színeket egyaránt tartalmaz. Minden egyes matt szemhéjpúder finomra őrölt és erősen pigmentált, a megfelelő színintenzitás és az összedolgozhatóság érdekében. 100% cruelty free.

Ár: 12.500,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
Kat Von D Shade+Light Matt paletta
Ár: 7000 , Eladó: ngsrr
Állapot: használt, Helyszín: Eger, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
ngsrr

2019. szeptember 20.

Hat nem is tudom. Nekem igy hosszu tavu hasznalat utan csalodas volt. Ami tetszik benne: a sotet szinek hihetetlenul pigmentaltak, sosem volt meg ilyen eros feketem (pedig sok draga palettam van), de ez az egy amit szeretek benne. Amitnem szeretek:
- a vilagos (feher kivetelevel) es kozepes szinek alig latszanak, fakok, es nem lehet oket epiteni hogy erosebbek legyenek (valszeg azert mert nincs feher borom, azon talan jobban latszanak), pedig hasznaltam bazist
- nem tudom magyarul, szoval angolositva nagyon konnyen “tul-blendelheto” azaz a szinek kozott nincs atmenet, egy nagy szurkesbarna paca az egesz
- nekem a hideg szinek foltosak ittott
- piszok draga, a morphe 350-Matte palettam jobban teljesit, 3-szor annyi szin van benne, es feleannyiba kerult.
- beszerezni is nehez, vagy vamot fizetsz, vagy van ismerosod kulfoldon
Nem igazan valt be, dilemma hogy eladjam-e vagy megtartsam azert a 3 sotet szinert, ami nagyon eros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

- nekem a hideg szinek foltosak ittott
- beszerezni is nehez, vagy vamot fizetsz, vagy van ismerosod kulfoldon

eszter01

2019. július 2.

Igen, ez valóban csodaszer kategória, hihetetlenül pigmentált minden szín, nagyon könnyen túlzásba lehet esni vele, a feketével pl... de önállóan és más palettákkal kombinálva is szuperül kihasználható. Az ára valóban borsos, de aki szereti a neutrális barnákat annak mindenképp megéri. Egyetlen bánatom, hogy beleérintem az ecsetet rengeteg színt tud felvenni, és ha egy kicsit is jobban sikerül, akkor porzik és elvész festék, így már a sytry és lucius színeknek le fogok érni az aljára hamarosan. Ó és hófehérkeként nem találtam megfelelő kontúrszínt magamnak, de a lazarus nevű arra is tökéletes, nem foltos és kellően szürke. A Sephorában ahol vettem +8 Euroért meg lehetett venni hozzá az ehhez a palettához készült dupla végű ecsetek, ami egyrészről annyira ehhez készült, hogy mással használhatatlan másrészt annyira tömör, hogy tökéletesen veszi fel a festéket, de egy jó satír ecset azért nem árt még hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Janasbrigi

2018. október 20.

Legelső körben nagyon megtetszettek ezek a matt nude színek amiket szinte mindennap az ember tud használni, gondoltam megveszem az utánzatot megnézzük mit tud hát mondanom sem kell hogy kibontottam és el is döntöttem hogy kuka megveszem az eredetit amit nagyon jól tettem mert azóta ez a kedvenc palettám. Nem mondom hogy olcsó kategória de a színeket és a pigmentáltságot nézzük és ha valaki szereti a minőséget akkor abszolút tökéletes palletta. A legjobb palettánál a fekete szín nem olyan pigmentált mint kéne, de ennél abszolút koromfekete, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 20.

Mancsusz

2018. szeptember 3.

Már több hónapja használom és most érzem azt, hogy igazán kiismertem már. Nem egy olcsó termék, főleg hogy nehezen beszerezhető. A csomagolása szép, elég masszív, így jól bírja az utazást is. Szerintem ez a jelenlegi legjobb matt natúr paletta amit valaha láttam-használtam. Mióta a tulajdonosa vagyok nem szemeztem másikkal még. Mielőtt elkezdek dolgozni vele én az alapozómat szoktam felvinni a szemhéjamra és köré, ezt fixálom púderrel, speciálisan szemhéjfesték alá való alapot nem szoktam használni, mivel nagyon tartós (pedig rejtett a mozgó szemhéjam). Gyönyörű meleg-hideg színek vegyesen megtalálhatóak benne, ami szerintem fontos. Inkább poros állagúak, pár világos árnyalat nálam határozottan porol, de a sötétekkel nincs ilyen baj. Úgy gondolom, hogy még egy jó minőségű, drogériás ecsettel is könnyű vele dolgozni (ha valaki pl. nem szeretne pluszban erre kiadni). Nem csak egyszerű hétköznapi sminkeket, hanem extrább-elegánsabb sminkeket is el lehet készíteni vele. Egészen finoman, halványan is felvihetőek a színek, de nagyon szépen építhető. Akár magában, akár másik palettával keverve is szépen mutat: más márkáktól származó szemhéjfestékekkel is nagyon jól együtt működik. Igazán ötletes volt, hogy készült a későbbiekben egy Shade + Light Glimmer paletta is, ami ennek a ragyogóbb, csillogósabb változata. Én azt is beszereztem, mert szerintem tökéletesen kiegészítik egymást, imádom őket együtt használni. Szerintem ár-érték arányban megéri, aki gondolkodik a beszerezésén és van lehetősége nagyon ajánlom, hogy vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Szixooo

2017. október 15.

Konnyen es gyorsan lehet vele dolgozni, szolid es eros sminket, konturozast is pikk-pakk el lehet vele kesziteni. A szinek epithetoek es tartosak. Onmagaban vagy mas paletta kiegeszitesekent is jol mukodik. Eleg fako vagyok, szoval nalam Ludwin pirositonak, Lazarus pedig konturnak is jol bevalik. A kedvencem a hideg tonuso quad - ha azt viselem, valaki mindig megdicseri a szemsminkem. Batran ajanlom kiprobalasra, foleg, hogy mar egyre tobb helyen kaphato Europaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Paannii

2017. július 25.

Számomra igazi Must Have, nagyon örülök, hogy beszereztem. Nem csalódtam még Kat von D termékben, ez sem kivétel.
Nagyon pigmentált, nagyon könnyen eldolgozható. A színek szuperek, mindenki megtalálhatja köztük a számára tökéletes nude színeket.
A felosztása is nagyon jó, hogy 3 részre van osztva és a legfontosabb színek nagybb kiadásban kerültek bele.
Megvettem a kis négyesek közül a Rust és a Plum quad-okat, mindkettőt szeretem, könnyen alkalmazhatók.
Szerintem nagyon megéri az árát, jól kihasználható és sokáig elég.
Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Szerintem nagyon megéri az árát, jól kihasználható és sokáig elég.
Bátran ajánlom mindenkinek.

BettyBabu

2017. június 21.

Igen igen IGEEEEEEEN
Nekem ez a paletta a paletta, 12 matt szemhejpuder talalhato meg benne, abszolut csak ajanlani tudom hejtett szemehejra.
Iszonyat pigmetaltsag, könnyü vele dolgozni, jol satirozhato, nappali es esti sminket is kifogastalanul elkeszithetö vele.
Egyszerüen egy MUST HAVE

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Igen igen IGEEEEEEEN
Egyszerüen egy MUST HAVE

maow

2017. június 13.

Amikor az egyik barátnőm kiutazott az USA-ba, és megkérdezte, mit szeretnék onnan, ez volt az első dolog, ami eszembe jutott. Előtte sokat vacilláltam rajta, hogy megvegyem-e, mert elég magas az ára és csak matt árnyalatok vannak benne, én meg azért szeretem a csillogósakat is. Végül úgy döntöttem, ki kell használnom ezt a soha vissza nem térő alkalmat, és milyen jól tettem, mert ez a paletta hibátlan. (Azóta már az európai Sephorákban is lehet kapni Kat von D termékeket, így már nem is annyira nehezen beszerezhetők.) A minősége tökéletes, nagyon pigmentált, szinte alig értetem bele az ecsetet, és ilyen könnyen satírozható szemhéjpúderekkel még sosem találkoztam. Érdemes leütögetni a felesleget az ecsetről, különben hajlamos porozni/potyogni. A színek rendkívül sokoldalúan kihasználhatóak, pl. a középső nagy világos barna tökéletes kontúrozáshoz fehér bőrön, az egyik kisebb barna a szemöldök feltöltésére, a nagy sárgás pedig a szem alatti korrektor fixálásához. Nagyon jól kigondolt az a koncepció is, hogy három quadra osztható a paletta: semleges, hideg és meleg színekre. Hogy önmagában mennyire tartós, arról nem tudok nyilatkozni, mert mindig használok szemhéjbázist (Urban Decay Primer Potion). A csomagolása amúgy kemény karton, és mágnesesen záródik. A gótikus stílus sosem tetszett, de kit érdekel, ha ilyen jó, ami benne van?
Aki Sephora közelében jár, és egy kicsit is érdeklődik a sminkelés iránt, mindenképp vegye meg, annyira univerzális, hogy egyszerűen nem lehet mellé lőni. Ha lebontjuk, akkor egy szín kb. 1000 Ft körül van, ami egyáltalán nem sok ilyen minőségért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

dustyrose

2017. március 9.

Szerintem Kat talán a legjobb matt szemhéjpúder formula birtokosa, ami jelenleg a piacon van, az általam próbáltak közül mindenképp kiemelkedik.Hihetetlenül pigmentált, krémes állagú, szinte magát satírozza el,gyorsan gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni.A középső cool toned rész a kedvencem, gyönyörű natúr smoky sminket lehet vele csinálni körülbelül fél perc alatt.A fekete tényleg fekete , méghozzá nagyon - szemceruza helyett szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

-Agi-

2017. március 6.

Az első high end palettám. Sminkelésnél gyakran hiányoltam egy világos krémszínt a szemöldököm alá, vagy egy semleges satírozó színt...stb. és nem szerettem volna egy darabos szemfestékekkel bajlódni, tehát kellett valami univerzális.
A paletta csupa matt színt tartalmaz (balról a harmadik világosnak van egy pici selyemfénye, de ez csak előny!), négyesével a semleges, a hideg és a meleg tónusúak, a satírozó színek nagyobb méretben. Küldenek hozzá használati tippeket is, ha jól emlékszem kb. kilenc tipp, szóval kezdőknek is szuper. Nagyon pigmentált, jól satírozható, alappal tartós. Alap nélkül sajnos eléggé kopik és nagyon porol, vigyázni kell vele. Én épp csak beleérintem az ecsetemet (szó szerint), annyi elég egy szememre. Utazni szerintem nem fogok vele, mert (annak ellenére, hogy a csomagolás masszív, mágnesesen záródó karton) tartok tőle, hogy összetörne a festék, mivel az állaga kicsit "krétás/poros".
Legszívesebben a hideg árnyalatokat használom, annak ellenére, hogy sárgás tónusú a bőröm. Egyik-másik világos szín kevésbé látszik rajtam, de alapnak ezek is jók. Nagyon sokáig elég lesz.
Ugyan vannak apróbb hibái, de nagyon szeretem, nagyon kiadós, és megérte az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.