Kat Von D

Ár:   $49   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   15,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 21.

Ár:   $49
Kiszerelés:   15,6 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

Az eredeti Shade + Light Eye Contour paletta semleges, meleg és hideg tónusú quadjainak újragondolása, csillogó szatén alapszínekkel, gyöngyházfényű, metálos kontúr árnyalatokkal és fényvisszaverő csillogással.

Ár: 10000 , Eladó: Krisz003
Állapot: Alig használt , Helyszín: Zsámbék , fizetés: Utalás, foxpost, posta

Blackxentric

2019. augusztus 28.

El akartam adni, de nem kellett senkinek, szerencsére :D Elkezdtem használni és kifejezetten megszerettem. Nagyon könnyű vele dolgozni. A színek eléggé pigmentáltak. Gyönyörű sminkeket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

naiyah

2019. február 27.

Csomagolás 10/10, eléggé csillámos és a csillámok eléggé nagyok benne, de megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Mancsusz

2018. december 12.

Szép és masszív csomagolás, mint mindig. A felső, nagyobb kiszerelésű színeket a szemöldököm alá, szemzugba, akár egy gyengébb highlighterként is szoktam használni, lágy fényűek, de építhetőek. 3 felé bontották a színeket, mint a matt verzióban, egyre csillogósabbak következnek egymás után. A kisebb kiszerelésű, simán fényes színek nekem nem igazán tetszenek, de jól használhatóak. A többi csillogó szín viszont gyönyörű szerintem. A matt verzióhoz nem használtam sose alapot, a csillogósakhoz viszont kell. Púdert a szemem alá vastagabban viszek fel mindig ha használni akarom a palettát, mert potyog és van amelyik porol is. Puhább fejű ecsettel szoktam felvinni a színeket, ahol igazán erősen szeretném felvinni oda ujjal szoktam (mint ahogy az összes hasonló csillámló-fénylő színt szokásom). Fixálni mindig kell (nekem az Urban Decay All Nighter fixálója van meg), úgy pár óra múlva is szinte alig látható csillám az arcomon. Én magában, matt színek nélkül nem használnám. Viszont a matt verzióját vagy bármelyik másik palettát nagyon jól fel tudja dobni. Nagyon jól kihasználható, így ilyen jellegű palettából nem is szándékozom venni bármi mást. Drága és nem könnyen beszerezhető, de számomra alapdarab ahogy a matt verziója is. Nagyon tudom ajánlani, ha egy kis plusz csillogással szeretné valaki feldobni a sminkjét, nem fog csalódni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 12.