Best of Beauty 2019

Kat Von D

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: renny07, Módosítva: 2014. október 24.

Lelőhely:   külföld (Sephora)

Szemhéjpúder paletta amely nyolc gyönyörű színt tartalmaz, valamint egy szemceruzát is

nagyheni92

2014. augusztus 21.

Na ez az A SZEMHÉJFESTÉK PALETTA!!!!!!!!!!! Így nagy betűkkel! :-D Életem egyik legmeghatározóbb dolga ez! Pont ugyanilyenem van mint ez a képen található. Szerintem tökéletes! Könnyen lehet vele dolgozni + keverni is a színeket. Tuti beszerzek még Kat von D-s sminkeket, nagyon megéri és szépek is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

lunagraves

2013. május 28.

Hm a híres Sephora... Nekem bevált, el is fogyott, igaz külföldön vettem ahol megfizethetőbb de mindenkinek ajánlani tudom mert nagyon jó minőségű, és állagú. tökéletes sminkeket lehet készíteni vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

rocksteadycat

2012. március 7.

Szépen pigmentált, tartós, selymes. Nem pereg le, könnyen eloszlatható a szemhéjon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

renny07

2012. február 24.

Ha valaki meg tudja venni ezt a palettát, akkor ne habozzon! Én imádom:) Koncertekre, randira vagy akár hétköznapokra is tökéletes.
Szép füstös szemeket lehet vele varázsolni és nagyon tartós!
Mondjuk az ára nem alsó kategória, én mégsem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

Szép füstös szemeket lehet vele varázsolni és nagyon tartós!
Mondjuk az ára nem alsó kategória, én mégsem bántam meg!