Kat Von D

Ár:   $40   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Enjy3, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   $40
Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld (Sephora)
Kategória:   Egyéb

Kat Von D monogramjával díszített, matt fekete, 1 cipzáras résszel ellátott táska.

Blackxentric

2018. szeptember 29.

Nagyon kis elegáns és jó anyagból van. Rendelésemhez volt ajándékba és nekem tetszik. Az itt feltüntetett 40$-t viszont biztos nem fizetném ki érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.