Kat Von D

Ár:   $38   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8 x 1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mancsusz, Módosítva: 2018. április 18.

Ár:   $38
Kiszerelés:   8 x 1,7 g
Lelőhely:   külföld (Sephora)

Limitált kiadás

8 magas pigmentáltságú matt, csillogó és fémes árnyalat, melyeket Divine ikonikus megjelenése inspirált.

Kissdorii

2020. február 25.

Féláron jutottam hozzá kiárusításon. Abszolút szerelem az egész csomagolás, a színek nevei is nagyon ötletesek. A paletta nagyon masszív csomagolású, de sajnos a benne lévő színek nem annyira pigmentáltak mint vártam. Szépen építgetve viszont teljesen használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Mancsusz

2018. március 27.

Muszáj volt hozzáadnom a terméket az oldalhoz, mert nekem első látásra szerelem volt. Ez az első Kat Von D palettám. Tetszik a téma, jól elkészítették a csomagolást hozzá, az árnyalatok nevei is ötletesek. Az egész kollekció egy kerek egészt alkot. Nekem különösen tetszenek a színek, igazán extra-sötét-fémes-füstös sminket össze lehet vele hozni (persze lágyabb hatást is el lehet vele érni), amit imádok és ez passzol hozzám leginkább. A színek erősen pigmentáltak, nagyon szépen eldolgozhatóak és építhetőek. Tartós, nem kenődik el és nem is csomósodik össze. Még a kiszállítással és vámmal együtt is megérte, imádom, ez a kedvenc palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.