Kate Moss

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: klau0614, Módosítva: 2018. július 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2009

Illatösszetevők: mandarin, rózsabors, frézia, jázmin, kunkor, mandulavirág, pézsma, tonkabab, vanília

pomme

2017. november 2.

Vettem egy nagyobb Kate Moss pakkot, a Vintage is benne volt. Nekem nem túl vintage, amit ilyen jelzőkkel illetnek, az általában valami tolakodó erőszakos-szúrós valami. Ez viszont pont hogy pihepuha, és nem tudom eldönteni hogy vagy a tonka vagy a mandula(virág?), de nagyon-nagyon finom benne. Visszafogott illat egyébként, nem fog az ember 50 méteres körzetben ettől szaglani, de nem is baj. Olyan pulcsis-összebújós illat. Nem randizós dög szerencsére, azzal tele a padlás :D Ja és bőrön teszteljétek, ha esetleg még belebotlotok, mert papíron tök uncsi marad, bőrön viszont életre kel. Édesebb is lesz, de valószínűleg ez egyénenként változó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Brigitt

2016. december 9.

Nagyon finom illat, szerintem kisértetiesen hasonlít Yves Saint Laurent Cinema-ra, csak nem annyira tartós, legalábbis rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 9.

galagonyanya

2016. május 10.

Hirtelen ötlettől vezérelve vettem meg egy ismerősömtől, mivel azt olvastam róla, hogy a L'Instant Magic-re hasonlít, dicsérték, ki kellett próbálnom. Valóban van hasonlóság, de azért én inkább a Guerlain-t választom. Először is, kifújáskor eléggé alkoholos szaga van, ez nem tetszett. Utána olyan, mintha két különböző illatot fújtam volna föl magamra: van egy mélyebb tónus benne, amely púderes és mandulás, és van egy világosabb, fréziás-virágos tónus, amely nélkül igazán meglennék. A kettőből elég rövid idő alatt kialakul a bőrön megmaradó leszáradási fázis, mely valóban olyan, mint a Magic, de azért nem lehet összetéveszteni őket. Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

NadjaBlue

2015. július 4.

Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, tökéletes volt. Egyedül azt bánom, hogy nem nagyobb kiszerelésben vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Kodi

2014. augusztus 10.

Annak idején volt alkalmam egyszerre összehasonlítani a L'Instant Magic-kel, és én kevés hasonlóságot fedeztem fel. Ugyanakkor szerettem ezt az illatot, többször újravettem, tartós, mandulás finomság volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

andiv208

2014. június 14.

Szuper téli illat, de így sajnos megint újat kell keresnem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

Szuper téli illat, de így sajnos megint újat kell keresnem.

2014. május 25.

Celebillathoz képest nem rossz. Valóban L'Instant Magic koppintása. Ajándékba kaptam, nem fogom elhasználni (a L'Instant Magic sem igazán az én illatom), jó is hogy eszembe juttatta a legutóbbi vélemény hogy van egy ilyenem, mert holnap fel is teszem az eladó dolgaim közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 25.

Rose24

2014. május 25.

Ez az illat figyelemfelkeltésre született imádom benne a mandulát egyszerűen nem tudok betelni vele :)
a külseje is vonzó :) IMÁDOM

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

a külseje is vonzó :) IMÁDOM

szlivi.rei

2013. november 30.

2-3 éve, mikor vettem, akkor ez volt az én illatom. Sajnos pont a forgalomból való kivonása előtt találtam rá. Hogy most szeretném-e magamon, nem tudom, így csak 4 csillag, de 2-3 év után is emlékszem arra, hogy mennyire szerettem. Kifinomult, púderes, a kicsit barokkos visszafogottságot is éreztem benne, de barokkosan is gyönyörködtetett, az pedig élénken él emlékeimben.

(Mindig elteszem a parfümök üvegjeit, egy doboznyi már van, de ez a parfüm, a dobozba való betekintés nélkül is beugrik, hogy igen, akkor ez volt az.)
Azóta is reménykedem, hogy ráakadhatok megint valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 30.

Azóta is reménykedem, hogy ráakadhatok megint valahol.

momo

2013. szeptember 16.

Tényleg a L'Instant Magic "hasonmása". Meg kell hagyni, Kate-nek jó ízlése van. De a hasonmás, az mindig egy lépéssel az ihletadó mögött van. Kevésbé meleg és az a titokzatos valami hiányzik belőle, ami miatt az ember lánya egy centivel a föld felett jár, mikor a Guerlain ház illata van rajta. Gyanítom azt a rafinériát (is) fizetjük meg. Egyszer már leírtam, az én mottóm, hogy inkább várok és gyűjtögetek, de a minőség mellett teszem le a voksom. A Vintage egyébként illanósabb és a szolgai másolás sem szimpatikus.
4 csillag, de csakis (!) azért mert nem egy árkategória. Most megyek a malacperselyemhez és beledobom a péknél visszakapott 200-ast. Ha feltöröm, Guerlain-éket gazdagítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.