Katie Price

Ár:   £6   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. október 20.

Ár:   £6

Fess egészségesen és ragyogóan ezzel a highlighterrel. Ez a termék kiemeli az arcod kontúrvonalait, miközben ragyogó külsőt biztosít. A fedése építhető, amíg el nem éred a kívánt hatást. Bármilyen bőrtónushoz igazodik, könnyed formulája lehetővé teszi a könnyű eldolgozást.

2 árnyalatban kapható

Metty

2018. március 12.

Elég sűrűn használom, de igazából nem nagyon tudok róla mit mondani. Szeretem, de semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.